Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Off-Topic
Forum Adı: Telefon &Tablet
Forum Tanımlaması: Cep telefonları ve Tabletler ile ilgili her türlü bilgiyi paylaşabileceğiniz bölümümüz.
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=8771
Tarih: 18-04-2024 Saat 05:17

Konu: IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır
Mesajı Yazan: invertor
Konu: IMEI Değiştirme Programı - Bütün Çin malı Usb telefonlarda Çalışır
Mesaj Tarihi: 18-01-2011 Saat 14:16
Bütün Çin malı   telefonları için geçerlidir.

IMEI Numarası öğrenmek için telefonunuzdan *#06# ile sorgulama yapabilirsiniz.

Xp işletim sisteminde 2011 model telefonlarda denenmiştir sorunsuz çalışmaktadır. 2013 model telefonlar  hakkında bilgim yoktur lakin 2013 model telefonlarda deneyip başarılı olanlar  konuya yazarsa diğer arkadaşlarada faydalı olacağına inanıyorum.

Lüzumu üzrine programın tanıtımı  ve kullanılmı ile alakalı örnek anlatım yapılmıştır.

Başlıyalım ;)

- Usb kablosu aracılığı ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın
- Telefon ekranından com Noktası nı seçin
- Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin.

Sıra geldi com bağlantı noktamızı öğrenmeye

- Bilgisayarım sağtık - özellikler - Donanım- Aygıt yöneticisini tıklayın
- Bağlantı Noktaları (Com ve LTP) nin + sına tıklayın Usb Modem driverda com bağlantı noktanızın ismi yazar (örnek: Com 4 gibi)
- Com bağlantı noktamızıda öğrendikten sonra IMEI değiştirme işlemlerine başlıyabiliriz.

Download:
http://www.bilgineferi.com/forum/uploads/invertor/Change_IMEI%20_China_%20Mobile.rar - IMEI Değiştirme Programı 

Şifre: http://www.bilgineferi.com - www.bilgineferi.com

Hash bilgileri
CRC32: 7E18B4E9
MD5: C7C25881985A85DA9BCEDCF8182BA8FE
SHA-1: 7625895B5555EBA73D45DCC0067D95D2E4374EEC

IMEI Değiştirme İşlemine başlıyoruz

- İndirmiş olduğunuz  IMEI Tool.exe programını çalıştırın
- Port kısmından  com bağlantı noktanızı seçin
- Nev IMEI: Kısmına yeni im numarasını yazın (Kullanmadığınız kayıtlı  bir telefonun IMEI NUmarasını yazmanızı tavsiye ederim) 
- Change Butonuna Tıklayın ve bekleyin
- İşlem bitiminde IMEI change succeeded...! yazısını göreceksiniz.   
- Telefonunuzu kapatıp açın. Telefon  açıldığında   IMEI numaranızı sorgulatın  değiştiğini göreceksiniz.

Saygılarımla

invertor

Orjinalini yazan: invertor invertor Yazdı:

Not:

Programı indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanların, Şifresi nedir diye soranların dikkatine!

Kullanmış olduğunuz antivirüs programı indirmiş olduğunuz dosyayı yani IMEI değiştirme programını  virüs olarak algıladığından dolayı programı  çalıştıramıyorsunuz, girmiş olduğunuz şifreye yanlış uyarısı veriyor sanıyorsunuz  aslında şifre yanlış değil bu uyarıdan dolayı bir çoğunuz şifrenin ne olduğunu soruyorsunuz.

Bu bağlamda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için   bu işlemi yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim.... Aksi taktirde olumsuz sonuç alabilirsiniz.

Şifre: http://www.bilgineferi.com - www.bilgineferi.com   dur.

Saygılarımla
invertor

İlerleyen sayfalardaki yorumlardan bazıları

Orjinalini yazan: yasarsahbaz yasarsahbaz Yazdı:

Arkadaşlar program xp'de sorunsuz çalışıyor. Ben USB kablosunu hiç kullanmadan bluetooth ile IMEI numarasını değiştirdim. İndirdiğiniz programın USB Driver klasörünü kullanmanıza gerek yok. Bilgisayarınızda bluetooth varsa bilgisayarınızın ve telefonunuzun bluetooth'unu açın ve Imei programını çalıştırın. "please hold on the power key" diye bir uyarı çıkarsa telefonunuzun kapatma tuşuna 2 saniye basılı tutun ve imei değiştirme işleminiz tamamlanacaktır. Ben bu programı faturalı cep telefonum ne idüğü belirsiz kişiler tarafından kopyalandığı için kullanmak zorunda kaldım. Orijinal telefonumun IMEI numarasıyla birileri klonlama yaptığı için mağdur duruma düştüm, aksi taktirde bu programı kullanmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Orjinalini yazan: FatihDora FatihDora Yazdı:

windows7de   Görevyöneticisinde görünüyor ama açılmıyor!   xp de çalışıyor!

Orjinalini yazan: sgcakir sgcakir Yazdı:

Kardeş eline sağlık denedim ve oldu. Beni 5 tl den kurtardın 

Orjinalini yazan: hakan234 hakan234 Yazdı:

proğram için tşk. proğram çalışıyo ilkin denedim ama olmadı sonrdaan telefondaki hafıza ve sim kartını çıkartıp denedim hata vermedi . bide bunun çift karlılar için olanıdaolsa idi harika olurdu

Orjinalini yazan: rota rota Yazdı:

selam arkadaslar ben porogramı ındırdım ve imei degıstrdım bı sorun yok herkese tavsiye ederim.yalnız cıft hatlı telefonda ancak bırını degıstrdım 2   nasıl degıstrecem bılen varsa paylassın.

Orjinalini yazan: elanazli elanazli Yazdı:

çok teşekkür ederim işime yaradı. Allah razı olsun

Orjinalini yazan: bayesmer bayesmer Yazdı:

dostum ellerin dert görmesin süpermiş çokta basitmiş valla değiştirdim hemen :D

Orjinalini yazan: Javee Javee Yazdı:

Saol kardeşim 2 gündür uğraşıyorum sonunda sayende hallettik.:D

Orjinalini yazan: legmen legmen Yazdı:

çok teşekkürler dostum,nokia E71 telefonumun 1.sim kartını hallettin sinyal almaya başladım,acaba 2.sim kartıda kopyalıyabilirmiyim??

Orjinalini yazan: mahir123 mahir123 Yazdı:

kardeşim ellerine sağLık çok işime yaradı 2 hattmdda açıldı kral adamsın çin malı telefonlar için yeni programlar bekliyoruzzzz emeğine sağlık

Orjinalini yazan: tarık tarık Yazdı:

sevgili invertor  önce şu durumu düzeltmek istiyorum bundan önce yazdığım olumsuz  " IMEI Değiştirme Programı" hakkında yazdığım yazılar için özür dilerim hata bendeymiş şuan sorunsuz çalışıyor herşey için teşekkürler ayrıca artı rep

Orjinalini yazan: blindeside blindeside Yazdı:

kardeş telefoncu 15 lira çekti sayende sorunu çözdüm eski telefonun imeisi ile deiştirdim.çok saol

Orjinalini yazan: akreptaha akreptaha Yazdı:

arkadaşım gerçekten sana ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM Allah razı olsun beni büyük bi derten kurtardın  arkadaşlar emeğe gerçekten saygı..yapamayıpta burda adama bok atmayın

Orjinalini yazan: ikimasov ikimasov Yazdı:

kardeeeeşş emeğine sağlık %100 çalışıyorr. Sayende tertemiz telefonu yok fiyata satmaktan kurtuldum :)

-------------
http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=8328" rel="nofollow - Hash Kontrolü yapma ( MD5, SHA-1, CRC32,... vb)

Cevaplar:
Mesajı Yazan: AJAN1
Mesaj Tarihi: 18-01-2011 Saat 14:52
anaaa şuna bak korsanlığın en alası... güzel paylaşım teşekkürler...

Mesajı Yazan: pobi
Mesaj Tarihi: 07-02-2011 Saat 00:23
bu programı hiç kimse indirmesin virüs var (trojan)

Mesaj Tarihi: 07-02-2011 Saat 11:07
Orjinalini yazan: pobi pobi Yazdı:

bu programı hiç kimse indirmesin virüs var (trojan)

Burada herhangi bir zorlama yoktur isteyen indirir isteyen indirmez. Sizin indirmeyin demenizlede bu işler olmaz

Şimdi konuya açıklık getirelim

IMEI Değiştirme programı herhangi bir zararlı yazılım içermez. Gerekli incelemeler  tarafımdan yapıldıktan sonra program ve anlatım lüzumu üzerine  buraya eklenmiştir.

IMEI Değiştirme Programı ilagal iş yaptığından ve programı her indiren  online virüs tarama sitelerinde tarattığından dolayı   anti virüs yazılımlarının IMEI Değiştirme Programı  virüs, Trojan, Keylogger...vb  zararlı yazılım olarak algılaması normaldir.

Eğer IMEI Değiştirme Programını buradan indirdiyseniz gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Not:
Herhangi bir exe dosyasınıda binlerce kez online virüs tarama sitelerinde taratsanız belirli bir zaman sonra antivirüs yazılımları virüs olarak algılar.

Bu bağlamda:

virüs, Trojan, Keylogger...vb  zararlı yazılımlar hakkında benim nekadar titiz olduğumu görmek isteyen forumdaki Güvenlik / Security kategorilerinde bulunan konularımı inceleyebilir.

http://www.bilgineferi.com/forum/forum_topics.asp?FID=34 - http://www.bilgineferi.com/forum/forum_topics.asp?FID=34

Biz IMEI Değiştirme Programı ile IMEI nin değiştiğini test edip gördük. Lüzumu üzerine gerekli tüm incelemeleri yaptıktan sonra  siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek için böyle bir konu açtık.

Konudan isteyen faydalanır isteyen faydalanmaz o kişinin kendi tercihidir.

Saygılarımla
invertor

-------------
http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=8328" rel="nofollow - Hash Kontrolü yapma ( MD5, SHA-1, CRC32,... vb)

Mesajı Yazan: S3Z3R
Mesaj Tarihi: 08-02-2011 Saat 23:53
Konu gerçekten çok iyi ben dosyaları denedim her hangi bir soruna rastlamadım

saygılar

-------------

Mesajı Yazan: kan6300
Mesaj Tarihi: 10-02-2011 Saat 11:49

denedim 3 4 defa ama olmadı

Mesaj Tarihi: 10-02-2011 Saat 14:35
Telefon ekranından com noktasını  programda Port kısmından doğru portu seçtiğinize emin olun

Yinede olmuyorsa şansınıza küsün :(

-------------

Mesajı Yazan: abdullah57can
Mesaj Tarihi: 12-02-2011 Saat 12:39
saol kardesım

-------------
güzel bir site

Mesajı Yazan: rifkicakar
Mesaj Tarihi: 17-02-2011 Saat 18:52
sağol ellerine sağlık

Mesajı Yazan: ellesse
Mesaj Tarihi: 18-02-2011 Saat 20:09
W7 iletişim sisteminde IMEI toll exe açılmadı arkadaşlar..
Yardımcı olabilecek varmı ?

Mesajı Yazan: murratt
Mesaj Tarihi: 24-02-2011 Saat 17:20
çok sağol biladerim işime çok yaradı

Mesajı Yazan: Sümmani_723
Mesaj Tarihi: 01-03-2011 Saat 18:20
samsung telefonlarda oluyomu acaba deneyeniniz varmı...

Mesajı Yazan: amillian
Mesaj Tarihi: 03-03-2011 Saat 13:07
Tşkr ederim ederim sayın (invertor) proğram mükemmel şekilde randıman verdiği,,,, çok işime yaradı

Mesajı Yazan: nur.21.bismil
Mesaj Tarihi: 03-03-2011 Saat 16:12
tşk ederim çok güzel program

-------------
SEVEN GARİP OLSADA SEVİLMEYE DEĞMEZMİ

Mesajı Yazan: mustafakoc1953
Mesaj Tarihi: 03-03-2011 Saat 19:42
çin maln8 model çift hatlı telefonuma (xxxxxxx70 imei nolu cihaz klonlu listesinde oldoğu için  28.03.2011 tarihinde kullanım dışı bırakılacaktır. hattınız açık kalacaktır.bilgi için 4440532 .)   şeklinde uyarı geldi. evde arızalı olan başka bir telefonumun imei sini yukardaki proğramla değiştirtim.değiştirmeden evvel telefonuma baktığımda xxxxxxx702   ve xxxxxxx703 imei leri yazıyordu. şimdi  değiştirdiğim xxxxxxxx51 ve xxxxx703 yazıyor.ikinci sim kartın imeisi de değiştirmek gerekiyormu?ikinci kartın imeisini nasıl değiştirebilirim.

Mesaj Tarihi: 03-03-2011 Saat 20:56

mustafakoc1953  sim 2 konusu  hakkında bilgim yok. 

Mantık yürütürsek  önce sim 1 i takıp IMEI numaranıza bakın not alın sonra sadece sim 2 takılı iken IMEI numaranızı kontrol edin ikiside aynı ise sorun yok demektir :)  Bu bağlamda IMEI  i  bir sefer değiştirmeniz yeterlidir. Aksi takdirde 2 sim ile ayrı ayrı IMEI  i değiştirmek gerekir.

Dediğim gibi 2. sim konusu  hakkında bilgim yok denemedim  deneyip yazarsanız  diğer arkadaşlarda konu hakkında bilgilenmiş olur.

Tahminime göre  IMEI  i birsefer değiştirmeniz yeterlidir.

Saygılarımla

-------------

Mesajı Yazan: kankaa74
Mesaj Tarihi: 16-03-2011 Saat 20:39
bu programın şifresi ne?

Mesajı Yazan: FatihDora
Mesaj Tarihi: 19-03-2011 Saat 21:42
windows7de   Görevyöneticisinde görünüyor ama açılmıyor!   xp de çalışıyor!

Mesajı Yazan: sgcakir
Mesaj Tarihi: 27-03-2011 Saat 16:30
Kardeş eline sağlık denedim ve oldu. Beni 5 tl den kurtardın

Mesajı Yazan: C4Timer
Mesaj Tarihi: 28-03-2011 Saat 22:36
Öncelikle elinize saqlık fakat benim bir sorunum var... imei girdikten sonra isleme baslattıqım anda " please hold on the power key " diyor.. bana yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.. sayqılar..!!! 

Mesajı Yazan: serdem
Mesaj Tarihi: 29-03-2011 Saat 16:38
Programı indirip kurdum bu noktoda sıkıntı yok anca telefonu usb ile bagladıgımda telefonun F ve G klasörü  otomaitk kullan diye geliyor. Dolaysıyla  "Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin" kısmını yapamıyorum. Ben bu klasörü kopyalayıp telefonun içine yapıştırdım ama çalıştıramadığım için driverler yükleyemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler

Mesaj Tarihi: 30-03-2011 Saat 14:23
Orjinalini yazan: serdem serdem Yazdı:

Programı indirip kurdum bu noktoda sıkıntı yok anca telefonu usb ile bagladıgımda telefonun F ve G klasörü  otomaitk kullan diye geliyor. Dolaysıyla  "Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin" kısmını yapamıyorum. Ben bu klasörü kopyalayıp telefonun içine yapıştırdım ama çalıştıramadığım için driverler yükleyemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler

Telefon ekranından com Noktası  seçeneği yoksa yapacak birşey yok :( Ama normalde olması lazım dikkatli inceleyiniz

Aşağıdaki işlemleri yapın
- Usb kablosu aracılığı ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın
- Telefon ekranından com Noktası nı seçin
- Yeni donanım bulundu deyip Driver isteyecek USB Driver For China Mobile klasörünü göstererek driver ı yükletin gelen uyarılara evet diyin.

Orjinalini yazan: C4Timer C4Timer Yazdı:

Öncelikle elinize saqlık fakat benim bir sorunum var... imei girdikten sonra isleme baslattıqım anda " please hold on the power key " diyor.. bana yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tsk ederim.. sayqılar..!!! 

Kapatma tuşuna basılı tutmanızı istiyor

-------------

Mesajı Yazan: hakan234
Mesaj Tarihi: 02-04-2011 Saat 09:58
proğram için tşk. proğram çalışıyo ilkin denedim ama olmadı sonrdaan telefondaki hafıza ve sim kartını çıkartıp denedim hata vermedi . bide bunun çift karlılar için olanıdaolsa idi harika olurdu

Mesajı Yazan: yasarsahbaz
Mesaj Tarihi: 04-04-2011 Saat 10:59
Arkadaşlar program xp'de sorunsuz çalışıyor. Ben USB kablosunu hiç kullanmadan bluetooth ile IMEI numarasını değiştirdim. İndirdiğiniz programın USB Driver klasörünü kullanmanıza gerek yok. Bilgisayarınızda bluetooth varsa bilgisayarınızın ve telefonunuzun bluetooth'unu açın ve Imei programını çalıştırın. "please hold on the power key" diye bir uyarı çıkarsa telefonunuzun kapatma tuşuna 2 saniye basılı tutun ve imei değiştirme işleminiz tamamlanacaktır. Ben bu programı faturalı cep telefonum ne idüğü belirsiz kişiler tarafından kopyalandığı için kullanmak zorunda kaldım. Orijinal telefonumun IMEI numarasıyla birileri klonlama yaptığı için mağdur duruma düştüm, aksi taktirde bu programı kullanmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Mesajı Yazan: mertferrari
Mesaj Tarihi: 08-04-2011 Saat 20:46
indirme linki nerededir ?

Mesajı Yazan: esmeraysedat
Mesaj Tarihi: 11-04-2011 Saat 00:07
HERŞEY GÜZELDE PROGRAMIN ŞİFRESİ NE? BİLEN VARMI?

Mesajı Yazan: konsolos22
Mesaj Tarihi: 06-05-2011 Saat 15:39
indiriyorum fakat programı birtürlü açamiyorum

Mesaj Tarihi: 07-05-2011 Saat 18:49

Programı indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanların dikkatine!

Kullanmış olduğunuz antivirüs programı indirmiş olduğunuz dosyayı yani IMEI değiştirme programını  virüs olarak algıladığından dolayı programı  çalıştıramıyorsunuz.
Bu bağlamda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için   bu işlemi yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim....

-------------

Mesajı Yazan: quientwind
Mesaj Tarihi: 20-05-2011 Saat 00:57
arkadaşlar programın şifresine ulaşamadım yardımcı olurmusunuz?

Mesajı Yazan: tarık
Mesaj Tarihi: 21-05-2011 Saat 15:28
arkadaşlar programı indirdim fakat açılmıyor klasor boş

Mesajı Yazan: uysalprof
Mesaj Tarihi: 21-05-2011 Saat 18:01
arkadaşlar bende bu şifre de kaldım

Mesaj Tarihi: 21-05-2011 Saat 22:24
Orjinalini yazan: uysalprof uysalprof Yazdı:

arkadaşlar bende bu şifre de kaldım

Şifreyi  bulamayanlar için ana sayfadada belirttiğim üzere 

Not:

Programı indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanların dikkatine!

Kullanmış olduğunuz antivirüs programı indirmiş olduğunuz dosyayı yani IMEI değiştirme programını  virüs olarak algıladığından dolayı programı  çalıştıramıyorsunuz.
Bu bağlamda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için   bu işlemi yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim.... Aksi taktirde olumsuz sonuç alabilirsiniz.

-------------

Mesajı Yazan: ozzyback
Mesaj Tarihi: 27-05-2011 Saat 23:16
kardeş on numara. sadece bir iki işlemle telefonun imesini değiştirdim. çin malı saat telefon tek hatlı, mükemmel şekilde verimli bir program. ellerinize sağlık ;)

Mesajı Yazan: quientwind
Mesaj Tarihi: 30-05-2011 Saat 13:36
bu programın şifresini bulupta yükleyen arkadaşlar şifreyi bize de söyleyinde biz de yükleyelim.

Mesajı Yazan: rota
Mesaj Tarihi: 05-06-2011 Saat 10:19
selam arkadaslar ben porogramı ındırdım ve imei degıstrdım bı sorun yok herkese tavsiye ederim.yalnız cıft hatlı telefonda ancak bırını degıstrdım 2   nasıl degıstrecem bılen varsa paylassın.

Mesajı Yazan: hakanpol37
Mesaj Tarihi: 09-06-2011 Saat 11:08
telefonda com noktası nedir.

Mesajı Yazan: elanazli
Mesaj Tarihi: 09-06-2011 Saat 11:17
çok teşekkür ederim işime yaradı. Allah razı olsun

Mesajı Yazan: dangerman55
Mesaj Tarihi: 09-06-2011 Saat 22:47
ARKADAŞIM VİRUSLU!!!!!

Mesajı Yazan: alex001
Mesaj Tarihi: 11-06-2011 Saat 20:55
arkadaşlar şifre istiyor nasıl acacagım lütfen yardım

Mesajı Yazan: HighRisk
Mesaj Tarihi: 12-06-2011 Saat 18:17
Windows  7  64 bir  Sistem  var  nasıl çalıştırıcam bunu açılmıyor  hata veriyor  yinede eline emeğine sağlık.

-------------
HighRisk

Mesajı Yazan: ssheqer
Mesaj Tarihi: 14-06-2011 Saat 14:46
Selam Acil cevap verırsenız sevınırım sım1 duzelttık tamam sım2 yı nasıl duzeltcez bununla ılgılı bılgı yok paylasırsanız sevınırım

Mesajı Yazan: taha_truva
Mesaj Tarihi: 14-06-2011 Saat 21:42
çok işime yaradı teşekkürler

Mesajı Yazan: poolk
Mesaj Tarihi: 18-06-2011 Saat 16:37
çok saolasın emeğine sağlık cok işiime yaradı wala
cin malı telefonumda yaptım oldu yeterki bi usb kablosu ve sağlam ımeı numarası olsun

:D :) LOLConfusedClapClapClapClapClapClap

Mesajı Yazan: egeyldz
Mesaj Tarihi: 25-06-2011 Saat 16:29
Normal olarak sadece Trojan olsa sorun çıkmaz programın kendisidir bazen anti-virüs ler onu virüs olarak algılayabilir ama içinden Malware çıkması beni biraz tedirgin etti bu arada istediğin kadar güvenlik konusunda titiz ol bu senin güvenlikten iyi anladıgını ve acıklarını bildigini gösterir.

-------------
Kafamı cekmekten yazmazsam olmaz Muharreme bi martini verinnnn.

Mesajı Yazan: bayesmer
Mesaj Tarihi: 28-06-2011 Saat 17:59
dostum ellerin dert görmesin süpermiş çokta basitmiş valla değiştirdim hemen :D

Mesajı Yazan: georgem
Mesaj Tarihi: 29-06-2011 Saat 21:45
cok sagol dostum cok isime yaradı

Mesajı Yazan: eser98
Mesaj Tarihi: 03-07-2011 Saat 12:49
samsug telefonlarda çalışırmı

-------------
S

Mesajı Yazan: Javee
Mesaj Tarihi: 15-07-2011 Saat 19:32
Saol kardeşim 2 gündür uğraşıyorum sonunda sayende hallettik.:D

Mesajı Yazan: mustafa altun
Mesaj Tarihi: 18-07-2011 Saat 23:18
com noktsı ne demek

Mesajı Yazan: bybkm
Mesaj Tarihi: 22-07-2011 Saat 13:54
arkadaşlar ben şifreyi bulamadım şifre nerde dosya şifrelenmiş diyor

Mesajı Yazan: umutcaan
Mesaj Tarihi: 22-07-2011 Saat 17:21
elıne saglık ustam sıfre yı ındıremedım yardımcı olurmusunuz rıca etsem

Mesajı Yazan: ugurs
Mesaj Tarihi: 24-07-2011 Saat 16:25
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=15c1d15d07c44dd84d95c3a1a82f69c5dfb2ceef348077b1ac1463f4cc035290-1311516665

-------------
sdfaf

Mesajı Yazan: legmen
Mesaj Tarihi: 31-07-2011 Saat 19:15

çok teşekkürler dostum,nokia E71 telefonumun 1.sim kartını hallettin sinyal almaya başladım,acaba 2.sim kartıda kopyalıyabilirmiyim??

Mesajı Yazan: fidan
Mesaj Tarihi: 02-08-2011 Saat 14:05
şifre yerine ne yazcaz

Mesajı Yazan: bodrum4444
Mesaj Tarihi: 11-08-2011 Saat 21:10
arkadaşlar mtk 6516 androıd imei nasıl değiştirebilirim..

Mesajı Yazan: alykaya
Mesaj Tarihi: 19-08-2011 Saat 15:59
teşekkürler

-------------
ali kaya

Mesajı Yazan: tekniker.55
Mesaj Tarihi: 21-08-2011 Saat 01:33
arkadaşlar bu programın şifresi nedir bilen varsa cevap verirse çok sevinirim... şimdiden teşkkürler

Mesaj Tarihi: 21-08-2011 Saat 03:39
Orjinalini yazan: tekniker.55 tekniker.55 Yazdı:

arkadaşlar bu programın şifresi nedir bilen varsa cevap verirse çok sevinirim... şimdiden teşkkürler

Çözüm aşağıda belirtilmiştir

Orjinalini yazan: invertor invertor Yazdı:

Not:

Programı indiremeyenlerin veya  özellikle indiripte açamayanların, Şifresi nedir diye soranların dikkatine!

Kullanmış olduğunuz antivirüs programı indirmiş olduğunuz dosyayı yani IMEI değiştirme programını  virüs olarak algıladığından dolayı programı  çalıştıramıyorsunuz, girmiş olduğunuz şifreye yanlış uyarısı veriyor sanıyorsunuz  aslında şifre yanlış değil bu uyarıdan dolayı bir çoğunuz şifrenin ne olduğunu soruyorsunuz.

Şifre: http://www.bilgineferi.com/ - www.bilgineferi.com   dur.

Saygılarımla
invertor

-------------

Mesajı Yazan: deymirr
Mesaj Tarihi: 23-08-2011 Saat 15:01
Arkadaşlar bu telefonu

bu telefona

kopyalasam bir sorun olurmu ?

Mesaj Tarihi: 25-08-2011 Saat 14:01
Bir sorun olmaz olsa bile eski IMEI numaranız ile   ve başka bir  IMEI numarası ile değiştirebilirsiniz

-------------

Mesajı Yazan: mahir123
Mesaj Tarihi: 25-08-2011 Saat 18:40
kardeşim ellerine sağLık çok işime yaradı 2 hattmdda açıldı kral adamsın çin malı telefonlar için yeni programlar bekliyoruzzzz emeğine sağlık

Mesajı Yazan: cafer_turhan
Mesaj Tarihi: 29-08-2011 Saat 03:40
tşk inşallah winb 7de çalışır

Mesajı Yazan: berken
Mesaj Tarihi: 01-09-2011 Saat 08:10
kardeşim ellerine sağlık herşey tamam da kapatma tuşuna basılı tutunca telefon ister istemez direk olarak kapanıyor işlem yapılmıyor onun bir çözümü yok nasıl olacak ben mi yanlış yapıyorum :S kapatma tuşuna basılı tutulmayacak mı??? 

Mesajı Yazan: tr faake puf
Mesaj Tarihi: 07-09-2011 Saat 23:30
harbi süper bi program çok saol harbi işe yarıyo

-------------
!'^+%&/()=?_

Mesajı Yazan: odear21
Mesaj Tarihi: 08-09-2011 Saat 01:39
Kardesm K.bakma Ama sornum var ...

xP iŞletimindeyim İmei tooL .exe Açılmıyor

Dosya bozuk mu ? :/

Mesaj Tarihi: 09-09-2011 Saat 21:29
sevgili invertor  önce şu durumu düzeltmek istiyorum bundan önce yazdığım olumsuz  " IMEI Değiştirme Programı" hakkında yazdığım yazılar için özür dilerim hata bendeymiş şuan sorunsuz çalışıyor herşey için teşekkürler ayrıca artı rep

Mesaj Tarihi: 09-09-2011 Saat 21:31
birde ıphone3 türkçe yazılım bulabilirmisin şimdiden tşk

Mesajı Yazan: ahmet1453
Mesaj Tarihi: 12-09-2011 Saat 23:02
benim problemim telefonda comport bağlantısı gözükmüyor usbyi takdığım zaman seçenekler gelmiyor ne yapmam lazım

Mesajı Yazan: ARDAHANLI
Mesaj Tarihi: 20-09-2011 Saat 18:08
Clap tesekürler eline saglik

Mesajı Yazan: murtino
Mesaj Tarihi: 22-09-2011 Saat 23:23
teşekkürler

Mesajı Yazan: blindeside
Mesaj Tarihi: 05-10-2011 Saat 14:59
kardeş telefoncu 15 lira çekti sayende sorunu çözdüm eski telefonun imeisi ile deiştirdim.çok saol

Mesajı Yazan: akreptaha
Mesaj Tarihi: 08-10-2011 Saat 17:38
arkadaşım gerçekten sana ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM Allah razı olsun beni büyük bi derten kurtardın arkadaşlar emeğe gerçekten saygı..yapamayıpta burda adama bok atmayın

Mesajı Yazan: akreptaha
Mesaj Tarihi: 08-10-2011 Saat 17:39
bide arkadaşım bu çift hatlı ikinci hattı ne yapacaz??

Mesajı Yazan: piloter
Mesaj Tarihi: 10-10-2011 Saat 14:25
SEVGİLİ ARKADAŞLAR HERKEZE MRB Dış ülkede kullanılmış ipone4 telefonu burada alsam pasaporta işletmeden imeilini değiştirme şansımız varmı değişirmi bilgisi olan lütfen cvp saygılarımla..

Mesajı Yazan: cawayi
Mesaj Tarihi: 16-10-2011 Saat 02:26
süpersin   abim  devamını  diliyorum

Mesajı Yazan: tekin_kan
Mesaj Tarihi: 25-10-2011 Saat 12:11

program çalışıyor  arkadaşlar.benim  de  imei  hatasın dan dolayı  geçersiz  sim diyodu eski bitane telefonun  imeisini atın  garanti  olur...ELİNE SAĞLIK İNVETOR

Mesajı Yazan: samsa007
Mesaj Tarihi: 01-11-2011 Saat 01:01
Yazık arkadaşım hiç yakıştıramadım sizlere 1,25 mb lık imeil proğramı olurmu hiç bas baya virüslü ve birde security den bahsediyorsunuz ARKADAŞLAR KİMSE GÜVENİP İNDİRMESİN kurmak istediğinizde bişi gelmiyor ve pc kasılmaya başlıyor. beni bilen bilir namı değer Delikadir ben israil siteleri beni yaından tanır.

Mesajı Yazan: reis
Mesaj Tarihi: 03-11-2011 Saat 19:24
arkadaşlar ben deniyorum herşey tamam ama en son güç tuşuna bas dediğinde basılyorum en son failed diyor bi yardım teşekkürler..

Mesajı Yazan: reis
Mesaj Tarihi: 03-11-2011 Saat 19:43
arkadaşlar hallettim emeğe saygı herkesin işine yarıycak bi prgram...

Mesajı Yazan: ikkarapinar
Mesaj Tarihi: 04-11-2011 Saat 01:59
selamlar,
çok çok teşekkürler, öyle bir işime yaradı ki sormayın gitsin.Smile

Mesajı Yazan: kurusaray
Mesaj Tarihi: 04-11-2011 Saat 13:58
TEŞEKKÜRLER

Mesajı Yazan: asigenc
Mesaj Tarihi: 08-11-2011 Saat 15:43
deneyecem inşallah randuman alırım bir arkadaş kablosuz bluetooth ile yapılacağını ssölüyordu doğru mu

-------------
asigenc

Mesajı Yazan: ikimasov
Mesaj Tarihi: 10-11-2011 Saat 01:39
kardeeeeşş emeğine sağlık %100 çalışıyorr. Sayende tertemiz telefonu yok fiyata satmaktan kurtuldum :)

Mesajı Yazan: mehmet9044
Mesaj Tarihi: 12-11-2011 Saat 23:55
ya bnm pcnin aygıt yöneticisinde com port ayarları gözükmüyo nasıl yükler yada bulabilirim bilgisi olan lütfen yorum atsın

Mesajı Yazan: jhondere
Mesaj Tarihi: 16-11-2011 Saat 22:44
BEYLER İŞE YARAMIYOR SADECE VİRÜS ;)

-------------
Bir Gün Gelecek 1 Gün Kalacak

Mesajı Yazan: yalel
Mesaj Tarihi: 21-11-2011 Saat 20:19
olmuyoo:(((((((((( teli pc ye bağlıyorum com noktasını seçiyorum yeni aygıt bulundu diyo ama sizin dediğiniz gibi driver gibi biey çıkmıyo sürücü yazılımı yükleyin çıkıyo :S yardımcı olunnn:((

Mesajı Yazan: salambar53
Mesaj Tarihi: 25-11-2011 Saat 19:42
dosya ındı ama calısmıyor ustat.varsa tekrar eklrmısın..

Mesajı Yazan: metropol3834
Mesaj Tarihi: 27-11-2011 Saat 14:05
selam arkadaşlar imei degiştirme programın da vrüs tesbit eddiyor yüklemiyor ne yapmalıyım

-------------
m

Mesajı Yazan: metropol3834
Mesaj Tarihi: 27-11-2011 Saat 14:06
yardım istiyorum  şimdiden teşekürler

-------------
m

Mesajı Yazan: mehmet9044
Mesaj Tarihi: 27-11-2011 Saat 16:47
millet bluetooth la nasıl imei atabilirim bi yardım hemen

Mesajı Yazan: wandet50
Mesaj Tarihi: 30-11-2011 Saat 03:39

win7 de çalısan bı surumu yokmu acaba  illa format mı atalım pcye xp yapmak ıcın  win7 de çalıştrmak için ne yapmak lazım yardım edersen sevınırım yınede eline saglık..

Mesajı Yazan: vmurat
Mesaj Tarihi: 11-12-2011 Saat 15:19
Hocam sorunu nasıl hallettin bendede aynı durum var operation failed diyo.

Mesajı Yazan: batman_72
Mesaj Tarihi: 22-12-2011 Saat 02:19
http://www.bilgineferi.com - www.bilgineferi.com budur rar şifresi

-------------
süper site çok güzel herşey çok kolay

Mesajı Yazan: sanaloptic
Mesaj Tarihi: 22-12-2011 Saat 16:37
Program çok işime yaradı teşekkürler

-------------
VirtuaLOptic

Mesajı Yazan: marduk
Mesaj Tarihi: 22-12-2011 Saat 17:02
aynı sorun bendede var yardımcı olcak yokmu ya ophone 4 var olmadı operaiton failed yazıo 

Mesajı Yazan: hamdiengin60
Mesaj Tarihi: 24-12-2011 Saat 15:30
ellerin dert görmesin

Mesajı Yazan: hamdiengin60
Mesaj Tarihi: 24-12-2011 Saat 16:42
ellerine sağlık

Mesajı Yazan: erdemirac
Mesaj Tarihi: 27-12-2011 Saat 20:31
EYWALLAH dostum emeğine sağlık.. güzel ve pratik bi programm.. çok sağoll

Mesajı Yazan: orcan68
Mesaj Tarihi: 28-12-2011 Saat 23:39
Clap

-------------
SELAM DOSTLAR LÜTFEN YARDIM

Mesajı Yazan: ender_6363
Mesaj Tarihi: 29-12-2011 Saat 00:11
arkadaşlar bende  samsung galaksi yong var  onada  bu  program  olur  mu  lütfen  acil.
Cry

-------------
HAYAT BENİ NEDEN YORUYORSUN.:D

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat