Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Kadınlar Akıllıdır..

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Off-Topic
Forum Adı: Fıkralar
Forum Tanımlaması: Eğlence
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=581
Tarih: 24-04-2024 Saat 18:02

Konu: Kadınlar Akıllıdır..
Mesajı Yazan: JoNeST
Konu: Kadınlar Akıllıdır..
Mesaj Tarihi: 16-03-2006 Saat 23:18
Kadının biri bir gün golf oynarken topu ormana kaçmis. Topunu aramaya koyulmus ve tuzaga yakalanmis bir kurbaga görmüs. Kurbaga ona, "Beni bu tuzaktan kurtarirsan, sana 3 dilek hakki taniyacagim".
Kadin onu kurtarmis, kurbaga da "Tesekkür ederim, ama sana dileklerinle ilgili bir kosulu söylemeyi
unuttum. Ne dilersen dile, kocan 10 kat iyisine veya fazlasina sahip olacak!" Kadin "Tamam" demis.

İlk dilek olarak dünyadaki en güzel kadini olmak istemis. Kurbaga onu uyarmis, "Bu dilek, senin kocani da dünyanin en yakisikli adami yapacak ve kadinlar onun basina üşüşecek".
Kadin, "Bu önemli degil, çünkü ben en güzel kadin olacagim, onun gözü benden baskasini görmeyecek".
ve dünyadaki en güzel kadin olmus.

İkinci dilek olarak, dünyadaki en zengin kadin olmak istemis. Kurbaga da, "Bu kocani dünyadaki en zengin adam yapacak, senden de 10 kat zengin olacak" demis. Kadin, "Bu da önemli degil, çünkü benim olan onun, onun olan da benimdir", dünyadaki en zengin kadin oluvermis.

Kurbaga, üçüncü dilegini sordugunda,kadin "Hafif bir kalp krizi geçirmek istiyorum" demis...

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Hawk
Mesaj Tarihi: 16-03-2006 Saat 23:46

ehueheuhe çok komik nereden buldun bunu jonest yaw LOL

-------------

Mesajı Yazan: JoNeST
Mesaj Tarihi: 17-03-2006 Saat 00:44
Orjinalini yazan: turbo turbo Yazdı:

ehueheuhe çok komik nereden buldun bunu jonest yaw LOL

ApproveBig smileTongue

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat