Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Roberto Carlos'a 'menajerlik' teklifi

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Spor
Forum Adı: Futbol Genel
Forum Tanımlaması: Tüm takýmlar...
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=4114
Tarih: 02-05-2024 Saat 07:15

Konu: Roberto Carlos'a 'menajerlik' teklifi
Mesajı Yazan: savage_team
Konu: Roberto Carlos'a 'menajerlik' teklifi
Mesaj Tarihi: 15-08-2008 Saat 11:57

Roberto Carlos'a 'menajerlik' teklifi

Fenerbahçe yönetiminin, Brezilyalý yýldýzý Roberto Carlos ile nikah tazelemek için giriþimlere baþladýðý öðrenildi. Bu sezon sonunda sarý-lacivertli kulüp ile olan sözleþmesi sona erecek olan ünlü futbolcunun transferinde büyük emeði bulunan Asbaþkan Murat Özaydýnlý, mukaveleyi uzatabilmek için Carlos ile görüþmelere baþladý. Ýngiliz devi Chelsea’nin bile gündemine gelen ve Avrupa’da birkaç takýmýn transfer listesinde yer alan Roberto Carlos ile bir yýl daha yola devam etmek isteyen yöneticilerin ’ýsýnma turlarýný’ baþlattýðý öðrenildi. Bu konuda da Murat Özaydýnlý, Carlos’u yakýn takibe alarak, sözleþmesini en az 1 sene daha uzatmak için, son derece ilginç bir teklifle oyuncunun kapýsýný çaldý

R.CARLOS DA SICAK

Sezon sonunda sözleþmesi sona erecek olan Brezilyalý oyuncunun en az 1 yýl daha sarý-lacivertli takýmda forma giymesini isteyen yönetim, son derece ilginç bir teklifle Roberto Carlos’un aklýný karýþtýrdý. “Bu yýl normal statüde oyna. Gelecek sezon için de seninle yeniden anlaþma yapalým. Sen de yeni dönemde hem takýmda oyna, hem de kulübümüzün menajeri olarak tecrübe kazan” þeklinde bir teklif yapan yönetim, þimdi yanýt bekliyor. Roberto Carlos’un da aldýðý bu ilginç teklife son derece sýcak baktýðý ve önümüzdeki günlerde bu iþin resmiyete dönüþeceði öðrenildi

HEDEFÝ HOCALIK

Ýki yýl daha futbol oynadýktan sonra kariyerine teknik direktör olarak devam etmek isteyen Sambacý, yönetimin getirdiði bu teklifle, hem forma giyecek, hem de iþin idari ve teknik kýsmýný öðrenecek. Kendini geliþtirdikten sonra F.Bahçe’de yürüteceði menajer futbolculukla bu durumu yardýmcý hocalýk ve daha sonra teknik adamlýða kadar çýkacaðý düþünülüyor. Ayrýca gelecek vaadeden yýldýzlarý da takýma kazandýrmaya çalýþacak. Yönetim, genç oyuncular üzerindeki etkisini de deðerlendirip, onlarý da takýma kazandýrma þansýný yakalayacak.

-------------

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat