Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

otostopçu

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Off-Topic
Forum Adı: Fýkralar
Forum Tanımlaması: Eðlence
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=2440
Tarih: 02-05-2024 Saat 17:17

Konu: otostopçu
Mesajı Yazan: sayko
Konu: otostopçu
Mesaj Tarihi: 23-12-2006 Saat 21:30
 Kadýnýn biri bir petshop a gider ve "bir papaðan almak istiyorum" der.Mehmet ismindeki petshop sahibi
-"Hanýmefendi elimde bir tane papaðan kaldý fakat bu papaðan çok küfürbaz almak istemezsiniz sanýrým" fakat bir papaðan sahibi olmak isteyen kadýn
-" Hayýr almak istiyorum" der ve papaðýný alýr. Evine geldiðinde bir bakar ki gerçekten papaðan kadýný her eve geldiðinde'hoþgeldin oTOSTOPCU diyerek karþýlar. Buna dayanamayan kadýn papaðaný alýr ve petshopa geri götürür. Mehmet bey bu papaðan gerçekten çok terbiyesiz. Her eve geldiðimde beni hoþgeldin oTOSTOPCU diyerek selamlýyor ve ben buna dayanamýyorum. Papaðýný geri getirdim ve paramý geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyacý olan Mehmet bey hanýmefendi merak etmeyin birkaç gün bana býrakýn ben terbiye edeyim daha sonra gelin alýn... Kadýn inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Mehmet papaðaný alýr ve bir çaydanlýk su kaynatýr. Ne diyeceksin lan kadýn eve geldiðinde diye sorar papaðana
-"Hoþgeldin oTOSTOPCU diycem." der. Bunun üstüne papaðanýn kafasýný kaynar suyun içine sokar ve tekrar sorar.Papaðan yine ayný yanýtý verir. Bir olur , iki olur ve papaðan iþkenceye dayanamaz
-"Hoþgeldiniz hanýmefendi diycem" der. Ertesi gün kadýn gelir ve Mehmet bey kadýna papaðaný terbiye ettiðini söyler. Kadýn bunu kontrol etmek istediðini söyler ve papaðana sorular sormaya baþlar. Ben eve geldiðimde bana ne diyeceksin?
-"Hoþgeldiniz hanýmefendi" diyeceðim der papaðan. Kadýn çok þaþýrýr ama emin olmak için devam eder. Peki yanýmda bir kýz arkadaþýmý getirirsem ne diyeceksin?
-" Hoþgeldiniz hanýmefendiler" diyeceðim peki yanýmda bir erkek arkadaþýmý getirirsem ne diyeceksin?
-"Hoþgeldiniz beyfendi" diycem. peki yanýmda 2
-3 erkek arkadaþýmý getirirsem ne diyeceksin? Papaðan biraz duraksar ve cevap verir :
-"Oðlum Mehmet suyu kaynat bu karý harbi oTOSTOPCU

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat