Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

býraz daha fýkraa

Nereden Yazdırıldığı: Bilginin Adresi
Kategori: Off-Topic
Forum Adı: Fýkralar
Forum Tanımlaması: Eðlence
URL: https://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=147
Tarih: 25-04-2024 Saat 08:02

Konu: býraz daha fýkraa
Mesajı Yazan: GOLDMAN
Konu: býraz daha fýkraa
Mesaj Tarihi: 09-03-2006 Saat 21:26

Uçak Kazasý

5 yolcusu ile seyahat eden uçak düþmek üzere. Ve fýkra bu ya maalesef 4 parasüt var. 1. yolcu; , ben Shaquille O'Neill, NBA'in en kýymetli oyuncusuyum . Bana bir þey olursa LA Lakers zor duruma düþer,benim yaþamam lazým, diyor ve alýp 1. parasütü atlýyor. 2.yolcu ; ben Hillary Clinton , NY senatörü ve belkide geleceðin Amerika nýn ilk kadýn Baþkan adayýyým, benim de yaþamam lazým diyor ve 2. parasütü alýp atlýyor. 3.yolcu ;ben George W. Bush . Amerika Baþkanýyým. Dünya üzerinde politik sorumluluklarým , bombalayacaðým yerler var daha .Ayný zamanda Amerika tarihinin gelmiþ geçmiþ en ZEKÝ baþkanýnýn ölmesine izin vermezsiniz diyip ,alýp atlýyor. 4.yolcu Papa son yolcu olan 10 yaþýndaki çocuðun gözlerinin içine bakýp evlat ben yaþlý bir adamým, yaþayacaðýmý yaþadým, bu son paraþütü alýp atlamak senin hakkýndýr diyince , çocuk Papa'ya bakýp, gerek yok amca geriye 2 parasüt kaldý , su Amerikanýn en zeki baþkaný benim okul çantamý alýp atladý...

Tetikçi
Mafya babasý haraçlarýný toplamasý için yeni bir tetikçi buldu. seçtigi adam saðýr ve dilsizdi. Çünkü baba, bu tetikçi yakalanýrsa polise fazla bir þey anlatmasý mümkün olamaz, diye düþünüyordu. Baba, bir gün ödemelerin geciktiðini fark etti ve tetikçiyi odasýna çaðýrdý, bir de iþaret dilini bilen tercüman buldular. Tercüman iþaretle sordu:
- "Para nerede?" Saðýr dilsiz iþaretle yanýt verdi:
- "Ne parasý? Benim paradan maradan haberim yok. Neden bahsettiginizi anlamýyorum." Tercüman tercüme etti:
- "Neden bahsettiðinizi anlamýyormuþ. " Baba 38'liði koltuk altýndan çekip saðýr dilsizin beyninedayadý:
- "Þimdi sor bakalým, para nerede." Tercüman iþaretle sordu:
- "Para nerede?" Saðýr
-dilsiz kan ter içinde isaretle yanýt verdi:
- "Þehir merkezindeki parkta, büyük heykelin olduðu kapýdan girince soldan 3. aðacýnn kovuðunda yüz bin dolar var."
- "Ne söyledi?" dedi Baba. Tercüman yanýtladý:
- "Dedi ki, hala neden bahsettiðinizi anlamýyormuþ, ayrýca o tetiði çekmek de biraz sýkarmýþ."

En Pahalý Papaðan

Adamýn biri, papaðan almak ister. Gittiði dükkândaki papaðanlarý sýrayla inceler.1.kafeste rengarenk, pýrýl pýrýl tüyleri olan papaðaný beðenir. Etiketinde 5.000 dolar yazýlýdýr.
- Dükkan sahibine sorar. “Bu kuþ niye bu kadar pahalý?”
- Dükkan sahibi “Bu papaðan tam 7 dil biliyor, onun için”. Adam baþka bir kafeste bembeyaz þahane bir kuþ daha görür. Hem de 10.000 dolarlýk. Yine sorar. Meðer bu kuþ anayasayý ezbere okurmuþ da ondan. Adam bir bakar en köþede ki kafeste, tüyleri dökülmüþ ve kararmýþ yaþlýca bir kuþ var. Ama o da ne tam 50.000 dolar. Peki der bu periþan haldeki kuþun nesi var.
- Dükkan sahibi “ Vallahi birader, bu kuþun nesi var biz de bilmiyoruz. Ama öteki papaðanlar sabahlarý buna günaydýn üstat diyorlar.”

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Hawk
Mesaj Tarihi: 09-03-2006 Saat 21:31
 iyidi bravo güzel fýkralar

-------------

Mesajı Yazan: kurukafa
Mesaj Tarihi: 09-03-2006 Saat 21:52
hihihihihi komik di yaa

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat