Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Haberler > Magazin Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - 'Kızım da Alışacak'
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

'Kızım da Alışacak'

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı eren_tufekci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 'Kızım da Alışacak'
    Gönderim Zamanı: 23-08-2007 Saat 00:37
 TEOMAN DEMİR, 'AZGIN TEKE' YORUMUNA KIZIP, 'HİÇBİR ZAMAN BÖYLE BİR KAVRAMIN İÇİNDE YER ALMADIM' DEDİ..

İşadamı Teoman Demir'in, geçen yıl ölen amcasının oğlu Yavuz Demir'in Rus eşi Anna ile ilişkisi, magazin dünyasını karıştırmaya devam ediyor. Bir eğlence mekânında görüntülenince Anna Demir'le ilişkisi ortaya çıkan Teoman Demir, hakkında gazetelerde yapılan 'azgın teke' yorumuna tepki gösterdi.
< ="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js" =text/>  

KIZIM ALIŞACAK

60 yaşındaki Demir, 'Ben azgın teke değilim. Hiçbir zaman da böyle bir kavramın içinde almadım' dedi. Demir, yeni doğum yapan kızı Hande Demir'in kendisine kızgın olduğunu fakat bunun geçici bir dönem olduğunu da belirtip, şunları söyledi: 'Hande benim kızım, onun bu düşüncesine saygı duyuyorum. Fakat ben de çocuk değilim. Yaşımı başımı almış toplum içinde belli bir statüsü olan birisiyim. Bu yüzden kızım bana şimdi kızgın. Ama onun da bunu zamanla yeneceğini düşünüyorum. Etrafımdaki herkes istese de istemese de bu evliliği kabul edecek.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.