Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar Güvenliði / Computer Security > Güvenlik Programlarý, Güvenlik ve Güvenlik açýklarý
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Key Scrambler Premium 2.8.2.0 (1 Numaralý Keyloger düþmanýdýr)
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Key Scrambler Premium 2.8.2.0 (1 Numaralý Keyloger düþmanýdýr)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Key Scrambler Premium 2.8.2.0 (1 Numaralý Keyloger düþmanýdýr)
    Gönderim Zamanı: 02-01-2010 Saat 17:37
Key Scrambler Premium 2.8.2.0 

Sisteminize KeyLogger sýzsa bile  klavyeden basmýþ olduðunuz  tüm karakterler  resimlerdede  görüldüðü üzere deðiþtirerek "Encrypted edilerek" kiþiye anlamsýz yazýlar gitmesini saðlar.

KeyScrambler bir web tarayýcýsý(browser) yamasýdýr.  internet sitelerinde, chat programlarýnda,... vs  yazmýþ olduðunuz bilgilerin þifrelenerek yazýlmasýný saðlayabilir ve böylece keylogger denen klavye ile yazmýþ olduðunuz yazýlarý hafýzasýnda tutarak gizli bilgilerinizin açýða çýkmasýna yolaçan programlarýn zararlarýndan korunursunuz. KeyScrambler kutucuklara yazmýþ olduðunuz bilgileri farklý karakterlere çevirerek anlamsýz kýlmakta ve böylece okunamamasýný saðlamaktadýr. Örneðin deneme yazdýðýmýzda lxuö/y gibi anlamsýz ve her seferinde deðiþen bir karakterler kümesi oluþturuyor. Özellikle internet bankacýlýðý kullanan kullanýcýlarýmýza tavsiye edilir..

Download

Ýndirdiðiniz dosyanýn içerisinde Programý   nasýl full olarak kullanacaðýnýzýn açýklamasý  türkçe  olarak mevcuttur.

Düzenleyen invertor - 01-10-2011 Saat 23:51
Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-01-2010 Saat 18:56
Teþekkürler kullnýyorum güzel program.
Yukarı Dön
reistada Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı reistada Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-01-2010 Saat 02:04
eline saðlýk güzel paylaþým

Yukarı Dön
The_Wolf Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı The_Wolf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23-01-2010 Saat 17:47
Saðol. Kardeþ acaba baþka bi upload sitesinede yükler misin ?
Yukarı Dön
nokihan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı nokihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-06-2010 Saat 10:41
teþekkürler
Yukarı Dön
hayalet08 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hayalet08 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-07-2010 Saat 01:32
merhabalar,

þimdi ben bunu kullandýðýmda eðer benim pcde keylogger olsa bile karþý tarafa anlamsýz þifreler mi gidiyor ?
yoksa keylogger hala benim yazdýðým asýl þifreleri karþý tarafa mý gönderiyor ?
bu konu hakkýnda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

bu arada çok emeklerin var, hepsi için ayrý ayrý teþekkür ediyorum...
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-07-2010 Saat 09:30
Orjinalini yazan: hayalet08 hayalet08 Yazdı:

merhabalar,

þimdi ben bunu kullandýðýmda eðer benim pcde keylogger olsa bile karþý tarafa anlamsýz þifreler mi gidiyor ?
yoksa keylogger hala benim yazdýðým asýl þifreleri karþý tarafa mý gönderiyor ?
bu konu hakkýnda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

bu arada çok emeklerin var, hepsi için ayrý ayrý teþekkür ediyorum...

Evet  pc ye keylogger bulaþmýþsa ve bu program kurulu ise  herhangi  bir þey yazdýðýnýzda  keylogger  sahibine anlamsýz  yazýlar gider  bir nevi kendinizi korumuþ olursunuz.

Fakat þuna dikkat etmek gerekir.

Keylogger bulaþmýþ ise Bilgisayarýnýzda bulunan kayýtlý þifreleri alabilir  bu konuda bu programýn yararý yoktur. Bundan dolayý  güvenlik açýsýndan makinanýzda kayýtlý þifre býrakmamaya özen gösteriniz 

Saygýlarýmla
Yukarı Dön
hayalet08 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hayalet08 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-07-2010 Saat 10:16
ilginiz için teþekkür ederim..

ne demek istediðinizi çok iyi anladým.

tekrardan teþekkür ederim, iyi günler..
Yukarı Dön
HASKOM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı HASKOM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-12-2010 Saat 23:26
iyi bir program iþime cok yarýcaga benziyor teþkurler 
"SevGiM GeRÇeK OlMaSaYDI AÐLýYABiLiRMiYDiM"
Yukarı Dön
onecracker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı onecracker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-01-2011 Saat 05:29
tesekkurler
Yukarı Dön
knight169 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı knight169 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-07-2011 Saat 11:32
link kýrýk :(
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.174 Saniyede Yüklendi.