Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Haberler > Güncel
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - 11 yaşındaki şoför
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

11 yaşındaki şoför

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı se_demir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 11 yaşındaki şoför
    Gönderim Zamanı: 28-03-2006 Saat 21:00

Konya'da, 5 yaşındaki kardeşiyle dolaşmaya çıkan 11 yaşındaki çocuk, '3 aydır araba kullanıyorum' dedi

Konya'da 11 yaşındaki D.B., yanına kardeşi 5 yaşındaki M.B.'yi alarak babasına ait otomobille kent merkezinde hız yaparken yakalandı. Polislere, benzin almaya gittiklerini ve üç aydır araba kullandığını söyleyen D.B. ile kardeşi, babaları Orhan B.'ye teslim edildi.

Polisler de şaşırdı

Mustafa Aydın İlköğretim Okulu 5'inci sınıfına giden D.B., önceki gün saat 21.00 sıralarında yanına kardeşi M.B.'yi alarak, babasına ait Şahin marka otomobille gezmeye çıktı. Hız yapan otomobili fark eden polisler, durdurdukları aracı 11 yaşında bir çocuğun kullandığını görünce şaşkına döndü.
Polisleri görünce korkan D.B., babasının uyuduğu sırada kardeşiyle gezintiye çıktıklarını belirterek, "Üç aydır araba kullanıyorum. Bana araba kullanmayı babam öğretti" dedi.
Polisin telefonla aradığı baba Orhan B., "Çocuk büyük bir suç mu işledi? Oğlum arabayı daha önce de kullandı" diye çıkıştı. Babaya "Küçük yaşta motorlu araç kullandırmak" suçundan 206 YTL para cezası kesildi.

SÜLEYMAN ELÇİN, İSMAİL AKKAYA Konya DHA

Yukarı Dön
Hawk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-03-2006 Saat 21:42
çocuğunu seven böyle bir şeye izin veremez
Yukarı Dön
se_demir Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı se_demir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-03-2006 Saat 08:57
evet turbo  sana katılıyorum ama günümüz türkiyesinde oluyo malesef bu gibi olaylar hatta amerikada bile oluyo bazen haberlerde izliyoruz canlı yayında küçük yaştaki birinin araba çalıpda polislere çektirdiğini en azından bizimkiler çalıpda gitmemiş :)))
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.