Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Spor > Futbol Genel > Fenerbahçe & Galatasaray
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Taraftar sordu Anelka yanıtladı
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Taraftar sordu Anelka yanıtladı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Taraftar sordu Anelka yanıtladı
    Gönderim Zamanı: 21-03-2006 Saat 21:28

Anelka Sorularınızı Yanıtladı
Fransız Yıldızımız Nicolas Anelka Antu.com'a taraftarlarımızın SMS ile gönderdiği soruları yanıtladı. Sorulara içtenlikle yanıt veren Anelka'nın cevapları ve taraftarlarımızın sorduğu sorular şöyle:

1. BAHATTİN: Takımda başka Fransız oyuncu olsaydı senin için daha mı iyi olurdu?
Evet, Neden olmasın, kendi ülkemden birinin olması her zaman iyidir…

2. BORA: Futbola kaç yaşında başladın?
Futbola 6 yaşında başladım ilk kulübüm Trappes Fc ye de 8 yaşında girdim…

3. SELEN: Bugüne kadar ki kariyerinde şu ana kadar hayatının en mutlu günlerini yaşadığın kulüp hangisi?
Öncelikle Arsenal, ikinci olarak da Liverpool diyebilirim ki, bildiğiniz gibi İngiltere’yi çok seviyorum ve takımımda da bir çok Fransız oyuncu arkadaşım vardı…

4. EFE: Buraya gelmeden once Turkiye’yi nasil bilirdiniz?
Anlatılanlar çok iyi değildi ve sadece bir kere ziyaret etmiştim fakat Türkiye’nin çok güzel bir ülke olduğunu düşünüyorum.

5. AYBARS: Türkiye’deki futbolcular Nic’in paslarını tam algılayamıyor ve onun futbol zekasına erişemiyor. Bu onun oyununu etkiliyor mu?
Sahada 11 kişiyiz ve doğru pasların gelmemesi herzaman yapmam gerekenden daha fazlasını yapmamı gerektiriyor…

6. PELİN: Türkiye’deki en iyi takım hangisi?
Elbette ki Fenerbahce Turkiye’nin en iyi takimi!!!

7. BERK: Türkiye’de hiç Türk arkadaşın var mı? Varsa en iyi arkadaşın kim?
Fenerbahçe’li tüm futbolcular benim arkadaşım, fakat Önder Fransızca konuştuğu için onunla daha yakın bir arkadaşlığım var.
Yukarı Dön
GOLDMAN Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı GOLDMAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-03-2006 Saat 21:46
6. PELİN: Türkiye’deki en iyi takım hangisi?
Elbette ki Fenerbahce Turkiye’nin en iyi takimi!!!
demiş vatandaş bence başka takımda oynasa kesin o takım derdi
yok böyle muhabbet
Yukarı Dön
Hawk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-03-2006 Saat 23:22
Herhalde gs diyecek diye heyecanlanmış olmalısın
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.172 Saniyede Yüklendi.