Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Geyik Muhabbet Ve Komedi > Fýkralar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Kadýnlar Akýllýdýr..
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Kadýnlar Akýllýdýr..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı JoNeST Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kadýnlar Akýllýdýr..
    Gönderim Zamanı: 16-03-2006 Saat 23:18
Kadýnýn biri bir gün golf oynarken topu ormana kaçmis. Topunu aramaya koyulmus ve tuzaga yakalanmis bir kurbaga görmüs. Kurbaga ona, "Beni bu tuzaktan kurtarirsan, sana 3 dilek hakki taniyacagim".
Kadin onu kurtarmis, kurbaga da "Tesekkür ederim, ama sana dileklerinle ilgili bir kosulu söylemeyi
unuttum. Ne dilersen dile, kocan 10 kat iyisine veya fazlasina sahip olacak!" Kadin "Tamam" demis.

Ýlk dilek olarak dünyadaki en güzel kadini olmak istemis. Kurbaga onu uyarmis, "Bu dilek, senin kocani da dünyanin en yakisikli adami yapacak ve kadinlar onun basina üþüþecek".
Kadin, "Bu önemli degil, çünkü ben en güzel kadin olacagim, onun gözü benden baskasini görmeyecek".
ve dünyadaki en güzel kadin olmus.

Ýkinci dilek olarak, dünyadaki en zengin kadin olmak istemis. Kurbaga da, "Bu kocani dünyadaki en zengin adam yapacak, senden de 10 kat zengin olacak" demis. Kadin, "Bu da önemli degil, çünkü benim olan onun, onun olan da benimdir", dünyadaki en zengin kadin oluvermis.

Kurbaga, üçüncü dilegini sordugunda,kadin "Hafif bir kalp krizi geçirmek istiyorum" demis...
Yukarı Dön
Hawk Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-03-2006 Saat 23:46

ehueheuhe çok komik nereden buldun bunu jonest yaw LOL

Yukarı Dön
JoNeST Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı JoNeST Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-03-2006 Saat 00:44
Orjinalini yazan: turbo turbo Yazdı:

ehueheuhe çok komik nereden buldun bunu jonest yaw LOL

ApproveBig smileTongue
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.168 Saniyede Yüklendi.