Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Chat & Msn Programları
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - karsıdakini çıldırtın
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

karsıdakini çıldırtın

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı exorcise Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: karsıdakini çıldırtın
    Gönderim Zamanı: 12-03-2006 Saat 01:47
Msnde kişileri %100 çıldırtma şakası Bu program bilgisayarına Microsoft tarafından yapılmış 10 Tane Ücretsiz masaüstü programı yükleyeceğini söylüyor... Arkadaşınız kur dosyasına tıklıyor ve onun için olay orada bitmiş vaziyette... Program sevgilisinden mesaj olup olmadığından, bilgisayardaki kabloların renklerine kadar her şeyi denetliyor... Bu yaklaşık 15-20 dakika sürüyor... Arkadaşınız programı İptal de edemiyor... Siz oun arkasında kıs kıs gülüyorsunuz... En sonunda programın yüklenmesini için uygun hava koşullarının olmadığı gerekçesiyle kur hata veriyor ve program kapanıyor... Arkdaşınız deli oluyor ve siz de gülmekten yerlere yatıyorsunuz umarım verilmemiştir

not:kendi bilgisayarınızda açmayın ben denemek için açtım delirdim bende

link: color=#000075http://www.qrmoon.net/deepo/umut/belakur/kur.ex e

alıntıdır saygılarımla................

Yukarı Dön
emre_61 Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge
Otomobil & Modifiye Modu

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı emre_61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-04-2007 Saat 03:51
 gerçekten biraz gıcık ama şaka olduğunu anlayınca çok komik geliyor bu proram bende daha öncedende wardı
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.141 Saniyede Yüklendi.