Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yaşama Dair > Eğitim Dünyası > İngilizce
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - İngilizce Öğrenme Kılavuzu 1.0
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

İngilizce Öğrenme Kılavuzu 1.0

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İngilizce Öğrenme Kılavuzu 1.0
    Gönderim Zamanı: 17-10-2006 Saat 23:01
 İşyerinizde Kolay İngilizce başlıklı çalışmanın eksiklerini tamamlamak için geliştirilmiş bir çalışmadır.

Çalışmada İngilizcenin zamanlarla (tense) ilgili konularına ağırlık verilmiştir. Tüm zamanlarla ilgili cümle kalıpları, örnek cümleler mevcuttur. Sık kullanılan 74 fiilin her birinin en az bir defa kullanıldığı 4 temel zamandaki yüzlerce örnek cümlelerle tercüme alıştırmaları yapılmasına imkân sağlanmıştır. Günlük konuşmada kullanılan cümleler için özel bir bölüm eklenmiştir.

İngilizce öğrenenlerin sık yaptıkları hatalar konusunda bilgi verilmiştir. Tanımlayıcılar, isimler, Sıfatlar, zarflar, emir cümlesi, yan cümle gibi başlıklar altında açıklamalara yer verilmiştir.

İngilizce öğrenenlerin haberleşmelerine aracı olmak amacıyla İLAN sayfası eklenmiştir..

Yukarı Dön
AJAN Açılır Kutu Gör
Super Moderator
Super Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı AJAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-09-2007 Saat 01:12
 emeğine sağlık bu herkesin işine yarar inşallah

Yukarı Dön
alisaribas2007 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı alisaribas2007 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16-08-2008 Saat 20:52
Eline saglık kardeş. Ben indirdim. Baktım inceledim. Guzel. İlgilenenlere, ihtiyacı olanlara yararlı olacagına inanıyorum. Teşekkurler.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.