Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - BİR GS'Lİ BİR BJK'Lİ VE BİR FB'Lİ
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

BİR GS'Lİ BİR BJK'Lİ VE BİR FB'Lİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hemşirerose Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: BİR GS'Lİ BİR BJK'Lİ VE BİR FB'Lİ
    Gönderim Zamanı: 13-11-2008 Saat 23:16

Bir GS’li, bir FENERLİ ve BJK’li Arabistanda yasak olmasına rağmen

bir otelde içki içerken yakalanırlar.... Mahkemeye çıkarılırlar... karar İDAM... itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasına çevrilir. Ama o gün bayrama denk geldiği için Prens Hazretleri cezayı kaldırıp hepsine 20 kırbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik bulduğu içinde bi kıyak daha yapıp herkese cezasını hafifletmek için bir istek hakkı tanır...
BJK’li: "Sırtıma bir yastık bağlayın" der. 10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez.
Uyanık FENER'Lİ bunu görünce "Sırtıma iki yastık bağlayın " der. Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanamaz.
Sıra GALATASARAYLIYA gelince Prens Hazretleri: "Bak FENERLİ sana acıdım.Şike iddialarından TFF den çok yoruldunuz.Size 2 istek hakkı veriyorum"
Peki der GS'Lİ:"O zaman bana 40 kırbaç vurulsun". Herkes şaşkına döner.
Prens Hazretleri:"peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar... 
GALATASARAYLI  pis pis sırıtarak " FENERLİYİ  sırtıma bağlayın" der...
Yukarı Dön
Fırtına Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Fırtına Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-11-2008 Saat 13:25

birkere bu hikaye böyle değil canım... Hikayenin sonu şöyle bitiyor... Sıra fenebahçeye gelmiş  prens hazretleri demişki Size 2 istek hakkı veriyorum"

Peki der FB'Lİ:"O zaman bana 40 kırbaç vurulsun". Herkes şaşkına döner.. Prens Hazretleri:"peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar... fenerli gülümsüyerek  "  galatasarayı sırtıma bağlayın" der...  yani buda demek oluyorki hikaye burda biter

Bir deli rüzğar olurum alırım seni burdan kaybolurum
Yukarı Dön
hemşirerose Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hemşirerose Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-11-2008 Saat 18:37
yine tartışma ortamı yaratmak isteyen bi fenerli cnm benim uzatmayalım bu konuyu asaletinizi gösterin tek kelime etmeyin tabi olmayan asaletinizi hadi cnm temiz fenerliler hepinize aferin....
Yukarı Dön
CASPER Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı CASPER Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-11-2008 Saat 14:59
lütfen tartışma yaratmayalım konu açarkende lütfen tartışma yaratacak konular açmayalım
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.160 Saniyede Yüklendi.