Sayın Ziyaretçi

Türkiye'nin en iyi Bilgi ve Güvenlik forumlarından birini gezmektesiniz. Forumlarımıza üye olmak için hiç bir ücret ödemeniz gerekmez! Ayrıca forum üzerinde güvenliğinizi tehdit edecek hiç bir unsur bulunmamaktadır.

Sitemize üye olarak bilgisayar güvenliğinizi riske atmayıp, aksine anlatılan bilgilerle daha da güvenli olmasını sağlayabilirsiniz!

Ayrıca sizde bilginizi ve görüşlerinizi bizimle paylaþabilirsiniz! Paylaşım için belli bir konuda bilgi sahibi olmak zorunda değilsiniz! Güvenlikten, programlamaya, Sağlıktan , eğlenceye kadar her konuda bilgi paylaşımı Bilgineferinde.

==========================================================

Uyarı ! Yeni Üylelik Hakkında:

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com'a gönderip üyeliğin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Isterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak da gezebilirsiniz.

==========================================================

Sitemize Reklam vermek ister misiniz ? Kapat
Kapat

Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınİnternet Explorer güvenlik  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTeamviewer ID No değiştirm ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMSVCR110.dll Dosyası bilgis ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTemel Elektrik Devreleri    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınweb.config Dosyası ayarlar ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMotorola Atrix Cyanogenmod  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınUbuntu 14.04 LTS    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSony Xperia klavyesi Google ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMafia 1 Kurtlar Vadisi Yaması    

Gsm Programları
 Bilgineferi.com :Off-Topic :Telefon :Gsm Programları
Mesaj icon Konu: çin 5130 a imail atma Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Yazar Mesaj
golf3  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 16869
Rep Puan
Rep: 0

Alıntı golf3 Cevaplabullet Konu: çin 5130 a imail atma
    Gönderim Zamanı: 09-01-2012 Saat 14:20
 yardım selam arkadaslar benım 5130 çim malı telefonum var ımaılını degıstırnek ıstıyorum .com baglantılarını alamadım nasıl yapabılıprım .cevap beklıyorum .

IP Artı rep ver Eksi rep ver
golf3  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 16869
Rep Puan
Rep: 0

Alıntı golf3 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-01-2012 Saat 14:26
yardım edecek kımse yokmu.
IP Artı rep ver Eksi rep ver
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder