Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yaşama Dair > Elektronik Kitap & E-Book
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - rar şifresi kırmaa
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

rar şifresi kırmaa

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı s512 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: rar şifresi kırmaa
    Gönderim Zamanı: 12-12-2011 Saat 18:35
blue arkadaşlar şu c++ notlarını indirdik rar şifresi var açışmıyor şifreyi istedik kaç gündür bekliyoruz yazdığım msj yayınlanmamış bile... bari rar şifre kırma programı bilen varsa versin allah rızası için ama şu google dakiler işe yaramıo denedim sizin eliniz de varsa lütfennnnnn.... şimdiden teşekkürler yardımcı olacaklara..
soos
Yukarı Dön
kral Açılır Kutu Gör
Administrator
Administrator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-12-2011 Saat 01:28
Hangi aşamasında takılıyorsunuz?
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaştıracaktır.
Yukarı Dön
s512 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı s512 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-12-2011 Saat 00:18
neyin hangi aşamasın da takılıyorum anlamadım ki.. rar dosyası şifreli açılmıyor kral bey sen paylaşmışsın sanırım şifresi var mı acaba ya da bu dosya sen de açılıyor mu açmayı denedin mi? ya da sen deki açılıyosu bile şu paylaşılmış olan rar dosyasını indirip bakasan şifreli olduğunu göreceksin..
Döküman güzel ama bi de açılsa.. :) sınavım var bu dersten hızlı cvp alabilirsem cok sevinirim yoksa iş işten geçmiş olacak bi anlamı olmıcak... Şimdiden teşekkürler Krall
soos
Yukarı Dön
kral Açılır Kutu Gör
Administrator
Administrator

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kral Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-01-2012 Saat 01:00
Şifre: www.bilgineferi.com dur. Dosya lüzumu üzerine 10 larca kez denenmiştir.

Bir alıntı ile sonunu cevaplıyalım

Orjinalini yazan: fth7777 fth7777 Yazdı:

Orjinalini yazan: santua santua Yazdı:

selam kral

ben indirdim ama bazı dosyaları acmıyo sıkıstırılmıs dosyayı acınca hep hata verıyo 260 karakterden uzun olamaz dıyo dosya ısımlerı  bu konuda yardımcı olursan sevınırım

Sebebi dosyayı ana sürücü den çok içerde bir klasörlere kaydedip buradan açmaya çalışmaktan kaynaklanıyor.
Örneğin dosya masaüstüne kaydedilip buradan açılmaya çalışılırsa masaüstü klasör olarak ör: c:\documents and settings\user\desktop klasörünü temsil ettiği için açılan dosyaların path uzunluğuna bu yolun uzunluğuda dahil olduğu için bahsedilen sınır aşımı olabilir ama dosyayı

örneğin direkt c:\ ye kopyalayıp açarsanız böyle bir problem oluşmaz.

Bende indirdim ve açtım hiçbir problem yok. Emeği için hackers_kral a çok teşekkürler...
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaştıracaktır.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.