Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Forum > Forumlarla İlgili Duyurular/Sorularınız/Sorunlarınız
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

GOLDPLAY GP-1005 MP3'E DOSYA ATMA VE SİLME ENGELİ

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote patronx47 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: GOLDPLAY GP-1005 MP3'E DOSYA ATMA VE SİLME ENGELİ
    Posted: 08-12-2011 at 11:18
Merhabalar, elimde goldplay'in gp-1005 modeli bir mp3 var (4gb).. mp3'e belli dosyalar önceden atılmış.. şimdi onları ne silebiliyoruz ne de ekleyebiliyoruz.. yazılımsal olarak engellemişler.. bilgisayar ise hiç tanımıyor bile.. radyo, ses kayıt, ses kaydı dinleme vs. gibi seçeneklerini de devre dışı bırakmışlar.. bunu normal mp3'e dönüştürmenin bir yolu yordamı var mı bileniniz bana yardımcı olabilir mi? driver ve yazılım versiyonu gerekiyor zannımca.. bunları nerden bulucam?????
Back to Top
kral View Drop Down
Administrator
Administrator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24-12-2011 at 13:14
Linux işletim sistemi ile denemenizi tavsiye ederim
<font color=RED>“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaştıracaktır.”[/COLOR]

Back to Top
patronx47 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote patronx47 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25-12-2011 at 22:01
yardımınız için teşekkürler fakat linux işletim sistemi mevcut değil, kaldı ki dışarda diğer bilgisayarlarda kullanmak isteyince nasıl olcak?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.449 seconds.