Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Webmaster > Site Tanıtım
  New Posts New Posts RSS Feed - Böcek İlaçlama Servisi - www.bocekilaclamasi.gen.tr
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat


Böcek İlaçlama Servisi - www.bocekilaclamasi.gen.tr

 Post Reply Post Reply
Author
Message
ilaclamaks View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye
Avatar

Joined: 10-09-2011
Location: Turkey
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ilaclamaks Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Böcek İlaçlama Servisi - www.bocekilaclamasi.gen.tr
    Posted: 10-09-2011 at 14:38
Güneş Böcek İlaçlama Servisi

Kurulduğu günden bu yana zararlı haşereler ve zararları alanında çalışan Güneş İlaçlama, halk sağlığı alanında 17 yıldır böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bilinmelidir ki haşere ilaçlama hizmeti profesyonellik gerektiren bir iştir. Dolayısı ile bilinçsiz ellere bırakılmayacak kadar hassastır. Bu açıdan yaşam alanlarına alınacak olan ilaçlama hizmeti için seçilen ilaçlama şirketleri kesinlikle araştırmalı ve doğru seçim yapılmalıdır.

Özellikle ülkemizde hamam böceği, fare, kene, pire gibi yaygın haşerelerin insanlara dolaylı yoldan zarar verdikleri bilinmektedir. İnsanların yaşadıkları hemen hemen her yerde faal olarak yaşayabilmekte ve tehlike saçabilmektedirler. Bu haşereler ile mücadele bazı durumlarda oldukça zorlaşmaktadır. Zira haşereler çok hızlı çoğalabilme özelliklerine sahip oldukları için zamanında müdahale edilmediğinde mücadelesi son derece zorlaşmaktadır. Ayrıca müdahaleyi yapacak olan böcek ilaçlama firması, uygulama yapılacak haşere hakkında yeterli bilgi birikimine sahip olmalı ve uygulamayı o doğrultuda gerçekleştirilmelidir.

Güneş İlaçlama İle Böceklere Son !

Bünyesinde barındırdığı ;

Ziraat Mühendisi

Veteriner

Biyolog

Fumigasyon Uzmanlarıile daima en etkin ve en garantili ilaçlama uygulamalarını planlayan kurumumuz, optimum seviyedeki ilaçlama fiyatları ile her bütçeye uygun ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmektedir. İlçe ve semt ayırımı gözetmeksizin İstanbul, Bursa, İzmir ve Kocaeli'de kurulmuş 32 şubesi ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. (Fiyatlarımız bütün semtler için aynı ve ekonomiktir.). Call Center, Operasyon Merkezi, Labaratuvar, Arge departmanları ile kendisini sürekli geliştiren Güneş Böcek İlaçlama, teknolojik gelişmeleri bünyesine entegre etmeyi başarmaktadır. Böylece daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Belirlediği çalışma sistemi ile dakik ilaçlama hizmeti veren kurumumuz sizlerin istediği gün ve saatte ilaçlama hizmetini alanında uzman ilaçlama personelleri ile gerçekleştirmektedir. İlaçlama firmamız zararlı olabilecek bütün haşereler üzerinde araştırmalar yapmakta ve gerekli bileşenleri ziraat mühendisleri kontrolünde oluşturmaktadır. Dolayısı ile hertürlü zararlıya karşı %100 garantili olarak ilaçlama yapılmaktadır

Garanti Politikamız

Güneş ilaçlama ilkelerinin başında %100 müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Bu nedenledir ki bu memnuniyeti maksimum seviyeye çekmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bu doğrultuda oluşturduğumuz garanti politikası ile haşere problemini, profesyonel bir haşere ilaçlama %100 olarak ortadan kaldıracağımızı garanti ediyoruz.

İletişim

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 210 45 64

İstanbul Anadolu Yakası : 0216 337 76 66

İzmir : 0232 445 34 79

Bursa : 0224 273 38 50

Kocaeli / İzmit : 0262 325 34 28

Güneş İlaçlama / Sağlığını Düşünenler İçin...

Kaynak : http://www.bocekilaclamasi.gen.tr/nasil-calisiyoruz.html
<a href="http://www.bocekilaclamasi.gen.tr" title="böcek ilaçlama">böcek ilaçlama</a>
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.078 seconds.