Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Webmaster > Site Tanıtım
  New Posts New Posts RSS Feed - Casus- Bilgisayar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat


Casus- Bilgisayar

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Mr_Online View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye
Avatar

Joined: 29-08-2011
Location: Turkey
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr_Online Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Casus- Bilgisayar
    Posted: 29-08-2011 at 19:51
Site Adresi:http://www.casus-bilgisayar.com/
Tür: Program Satış Sitesi
Tanımı:Casus Bilgisayar Yazılımları, Bilgisayar Ortamında Çalışmakta Olan İş Yerlerinde Çalışanları Kontrol Etmek Yada Takip Etmek Amacıyla Kullanılan Programlardır. Bu Tip Yazılımlar Gizli Olarak Çalışıp Hiçbir Şekilde Fark Edilmemektedir. Casus Yazılım Tarayıcı Veya Anti-Virüs Programları Tarafından Algılanmaz, Fark Edilmezler. Lan Ağı Sayesinde Uzak Bilgisayardan Takip Seçeneği Yada E-Posta Adresinize Yapılan İşlemleri Doküman Olarak Göndermesiyle Takip Seçeneği Sunmaktadırlar.

Günümüz Çalışanları İş Ortamlarında Oyunlara, Msn Sohbetlerine Ve Web Sitelerinde Gezmeye Büyük İlgi Duyup Vakit Harcamaktadır. İşverenlerinde Bu Durumdan Bir Hayli Mutsuz Olduğunu Bilinmektedir. Bu Durumu En Aza İndirmek Ve Engellemek İçin Takip Programlarına Büyük Derecede İhtiyaç Duyulur.

Farklı Özelliklere Sahip Bilgisayar Takip Programları İle İş Ortamınızın Güvenirliğini Üst Seviyeye Çıkarabilir Ve Ayrıca Önemli Şirket Bilgilerinizin Dışarıya Sızdırılma Korkusundan Vazgeçebilirsiniz. E-Postanıza Gönderme Seçeneği İle De Nerde Olursanız Olun Sadece E-Posta Adresinizi Kontrol Ederek Çalışanlarınızın Yapmış Olduğu İşlemleri Kolayca Öğrenebilirsiniz. Normal Bir Program Gibi Kurulumları Çok Basit Olup Kullanımları Da Bir Hayli Kolaydır. İhtiyacınıza Göre Seçeceğiniz Casus Bilgisayar Yazılımları Şöyledir.

007 Casus Bilgisayar: Programı Yüklediğiniz Bilgisayarda Neler Olup Bitiyor, Hangi Sitelere Giriliyor, Kimlerle Konuşuluyor, Konuşmanın İçeriği Vs. Bütün Bunları Takip Edebilir Ve Ekran Görüntüleri De Dâhil Olmak Üzere Hepsini Öğrenebilirsiniz.

Messenger Detect: Msn Konuşmalarını Lan Ağı Sayesinde Görüntülemenize, Engellemenize Veya Kaydetmenize Yarayan Bir Programdır. Messenger Detect Yazılımı Adı Sizi Yanıltmasın, Messenger Detect Yazılımı Tüm Popüler Yazışma Araçlarını Takip Etmenizi Sağlar. Örneğin Windows Live Messenger, Msn/Hotmail Web Üzerindeki Canlı Yazışmalar, Yahoo Messenger, Yahoo/Web Web Üzerindeki Canlı Yazışmalar, Canlı Facebook Yazışma Ekranındaki Yazışmalar, Facebook Mesajlar Bölümüne Gelen Ve Gönderilen Tüm Mesajlar, Aol (Aım) , Icq , Myspace Yapılan Canlı Yazışmalar, Google Gmail Üzerindeki Canlı Yazışmalar, Ebuddy Yazılımı Kullanarak Yapılan Tüm Yazışmaları Takip Etmenizi Sağlar.

Facebook Chat Monitor: Facebook Chat Monitor Yazılımı Kendi Bilgisayarınıza Yüklenerek, Kendi Ağınızda Bulunan Diğer Bilgisayarlarda Yapılan Görüşmeleri Canlı Olarak Takip Etmenizi Sağlayan Bir Yazılımdır. Takip Etmek İstediğiniz Bilgisayarların Başına Geçmeden, Yazılım Yüklemeden Yazılımı Sadece Kendi Bilgisayarınıza Yükleyerek, Facebook Da Yapılan Chat Görüşmelerini Canlı Bir Şekilde İzleyebilir Kaydedebilirsiniz.

Ultimate Bilgisayar Takip Yazılımı: Ultimate Bilgisayar Takip Yazılımı Hedef Bilgisayarda Yapılan Bütün İşlemleri, Yazışmaları, Girilen Web Sitelerinin Adreslerini, Facebook Msn Gibi Sohbet Programlarında Yapılan Yazışmaları İşlem Yapılan Bilgisayarın Ekran Görüntülerini Ve Tüm Sosyal Ağ Sitelerine Girişte Kullanılan Şifreleri Düzenli Bir Şekilde Ekran Görüntüleri Dâhil Olmak Üzere E-Posta Adresinize Raporlar Halinde Gönderir.

Edited by Mr_Online - 29-08-2011 at 19:53
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.078 seconds.