Uyarı!  Sitemize Üye Olmak İsteyenler Hakkında:

==========================================================

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com adresine gönderip üyeliğinizin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. İsterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak ta gezebilirsiniz.

==========================================================

Reklam Alanı: | Master Sistem (Tek Anahtar Bütün Kilitleri Açar)  | Otel Kilitleri  |  Kartlı Kilit Sistemleri | Duşakabin  | Kale Çelik  Kapı Kasa Kilit Yetkili Servis/Bayi | Kartlı Otel Kilit Sistemleri
   
Sitemize Reklam vermek ister misiniz ?  
Site Tanıtımı Yap Kapat

     Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

 

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

  Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınPort Açma Sorunu ve ÇÖzümü ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınE.M. Total Video Converter  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSes Aygıtı Devre Dışı - Kab ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMaalesef Bu Video Oynatıla ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBilgisayara takılan Usb Fl ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞirketler için özel olarak  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDeskGate Firma ve Kurumlara ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBeton Vibratörü    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninşaat malzemeleri - Sıfır, ...    

Site Tanıtım
 Bilgineferi.com :Webmaster :Site Tanıtım
Mesaj icon Konu: Casus- Bilgisayar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Yazar Mesaj
Mr_Online  
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge
Üye Bilgileri

Kayıt Tarihi: 29-08-2011
Üye Numarası : 17113
Konum: Turkey
Mesajlar: 0
Rep Puan
Rep: 0


Alıntı Mr_Online Cevaplabullet Konu: Casus- Bilgisayar
    Gönderim Zamanı: 29-08-2011 Saat 19:51
Site Adresi:http://www.casus-bilgisayar.com/
Tür: Program Satış Sitesi
Tanımı:Casus Bilgisayar Yazılımları, Bilgisayar Ortamında Çalışmakta Olan İş Yerlerinde Çalışanları Kontrol Etmek Yada Takip Etmek Amacıyla Kullanılan Programlardır. Bu Tip Yazılımlar Gizli Olarak Çalışıp Hiçbir Şekilde Fark Edilmemektedir. Casus Yazılım Tarayıcı Veya Anti-Virüs Programları Tarafından Algılanmaz, Fark Edilmezler. Lan Ağı Sayesinde Uzak Bilgisayardan Takip Seçeneği Yada E-Posta Adresinize Yapılan İşlemleri Doküman Olarak Göndermesiyle Takip Seçeneği Sunmaktadırlar.

Günümüz Çalışanları İş Ortamlarında Oyunlara, Msn Sohbetlerine Ve Web Sitelerinde Gezmeye Büyük İlgi Duyup Vakit Harcamaktadır. İşverenlerinde Bu Durumdan Bir Hayli Mutsuz Olduğunu Bilinmektedir. Bu Durumu En Aza İndirmek Ve Engellemek İçin Takip Programlarına Büyük Derecede İhtiyaç Duyulur.

Farklı Özelliklere Sahip Bilgisayar Takip Programları İle İş Ortamınızın Güvenirliğini Üst Seviyeye Çıkarabilir Ve Ayrıca Önemli Şirket Bilgilerinizin Dışarıya Sızdırılma Korkusundan Vazgeçebilirsiniz. E-Postanıza Gönderme Seçeneği İle De Nerde Olursanız Olun Sadece E-Posta Adresinizi Kontrol Ederek Çalışanlarınızın Yapmış Olduğu İşlemleri Kolayca Öğrenebilirsiniz. Normal Bir Program Gibi Kurulumları Çok Basit Olup Kullanımları Da Bir Hayli Kolaydır. İhtiyacınıza Göre Seçeceğiniz Casus Bilgisayar Yazılımları Şöyledir.

007 Casus Bilgisayar: Programı Yüklediğiniz Bilgisayarda Neler Olup Bitiyor, Hangi Sitelere Giriliyor, Kimlerle Konuşuluyor, Konuşmanın İçeriği Vs. Bütün Bunları Takip Edebilir Ve Ekran Görüntüleri De Dâhil Olmak Üzere Hepsini Öğrenebilirsiniz.

Messenger Detect: Msn Konuşmalarını Lan Ağı Sayesinde Görüntülemenize, Engellemenize Veya Kaydetmenize Yarayan Bir Programdır. Messenger Detect Yazılımı Adı Sizi Yanıltmasın, Messenger Detect Yazılımı Tüm Popüler Yazışma Araçlarını Takip Etmenizi Sağlar. Örneğin Windows Live Messenger, Msn/Hotmail Web Üzerindeki Canlı Yazışmalar, Yahoo Messenger, Yahoo/Web Web Üzerindeki Canlı Yazışmalar, Canlı Facebook Yazışma Ekranındaki Yazışmalar, Facebook Mesajlar Bölümüne Gelen Ve Gönderilen Tüm Mesajlar, Aol (Aım) , Icq , Myspace Yapılan Canlı Yazışmalar, Google Gmail Üzerindeki Canlı Yazışmalar, Ebuddy Yazılımı Kullanarak Yapılan Tüm Yazışmaları Takip Etmenizi Sağlar.

Facebook Chat Monitor: Facebook Chat Monitor Yazılımı Kendi Bilgisayarınıza Yüklenerek, Kendi Ağınızda Bulunan Diğer Bilgisayarlarda Yapılan Görüşmeleri Canlı Olarak Takip Etmenizi Sağlayan Bir Yazılımdır. Takip Etmek İstediğiniz Bilgisayarların Başına Geçmeden, Yazılım Yüklemeden Yazılımı Sadece Kendi Bilgisayarınıza Yükleyerek, Facebook Da Yapılan Chat Görüşmelerini Canlı Bir Şekilde İzleyebilir Kaydedebilirsiniz.

Ultimate Bilgisayar Takip Yazılımı: Ultimate Bilgisayar Takip Yazılımı Hedef Bilgisayarda Yapılan Bütün İşlemleri, Yazışmaları, Girilen Web Sitelerinin Adreslerini, Facebook Msn Gibi Sohbet Programlarında Yapılan Yazışmaları İşlem Yapılan Bilgisayarın Ekran Görüntülerini Ve Tüm Sosyal Ağ Sitelerine Girişte Kullanılan Şifreleri Düzenli Bir Şekilde Ekran Görüntüleri Dâhil Olmak Üzere E-Posta Adresinize Raporlar Halinde Gönderir.

Düzenleyen Mr_Online - 29-08-2011 Saat 19:53
IP Artı rep ver Eksi rep ver
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma
   
Bilgi için


| ReklamKale Kapı | Radyo & TV  |  

Bize Yazın - Bilgineferi.com- Başa Dön

Bilgineferi.comBu Sayfa 4.320 Saniyede Yüklendi.