Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar Güvenliği / Computer Security > Güvenlik Programları, Güvenlik ve Güvenlik açıkları
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - SSVICHOSST.exe
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

SSVICHOSST.exe

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kralx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SSVICHOSST.exe
    Gönderim Zamanı: 27-08-2011 Saat 13:42

Bilgisayarı açınca  ssvıchosst exe virülü görüküyor bende nod 32 proğramı ile sildim silince bazı dosyalarda virüs uyarısı geldi onlarıda sildim şimdi bilgisayarda kayıt defterine çalıştır regedit ten ulaşamıyorum sistemi eski tarihe dönderdim yine dzelmedi fakat eski tarihe dönderince ssvıchosst  dosyası c/windows un içinde virüslü şekilde duruyor ve açılmıyor ne yapmam gerekir şimdiden teşekkürler

Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
İnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-08-2011 Saat 21:25
Öncelikle virüsün bir kopyası elimde olsaydı inceler temizleme yönteminin anlatırdım.

Tavsiye edeceğim yönten:

Registry kayıt defterini açabilmeniz  için daha öncede anlatımını yapmış olduğum aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim 

Sonrasında Registry  kayıt defterinden   daha önceden tespit etmiş olduğunuz virüsün  konumunu aratıp ilgili girdileri silin.

Not: Bazı virüsler , kelogger lar kendilerini  Registry kayıt defterinde gizlerler  "gözükmez" bundan dolayı bu işlemleri güvenli mod ta yapmanızı tavsiye ederim

Yukarı Dön
kralx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kralx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-09-2011 Saat 13:15

ramazan bayaramınızı kutlar nice bayrmalara kavuşmanızı diler bilgileriniz için teşekkür ederim

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.172 Saniyede Yüklendi.