Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Windows İşletim Sistemleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Okunmayan posta iletisi bilgisini kaldırma, Başlangıçta gözüken  mailleri kaldırma
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Okunmayan posta iletisi bilgisini kaldırma, Başlangıçta gözüken mailleri kaldırma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge
İnventor

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Okunmayan posta iletisi bilgisini kaldırma, Başlangıçta gözüken mailleri kaldırma
    Gönderim Zamanı: 04-02-2011 Saat 01:16

Kullanıcı hesabınızı açarken  bazen okunmayan posta iletisi sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Temsili Örnek:

Temsili örnekte görüldüğü üzere 402 adet okunmayan posta iletisi mevcut

Bu sorundan kurtulmak için yapılması gerekenler Başlat -çalıştır'a  regedit yazıp Kayıt Defteri Düzenleyicisini Açın

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\UnreadMail anahtarını açın. 

Temsili örnek:

UnreadMail anahtarı altında bulunan e-mail adresleri üzerine tek tek sağ tıklayıp silmeniz yeterli olacaktır.

Sonuç (Temsili Örnek)

Ben bunlarla her seferinde  uğraşmak istemiyorum okunmayan posta iletisi windows oturumunu açarken kullanıcı hesabımda  hiç çıkmasın  diyorsanız  UnreadMail anahtarının yetkilerini kısıtlamanız gerekmektedir.

Temsili Örnek

UnreadMail  anahtarının üzerine sağ tıklayıp izinleri seçin. Karşınıza gelen ekrandan SYSTEM Kullanıcısını seçin.  Kırmızı ile işaretlediğim alanda bulunan kutuları işaretleyin sonra uygula butonuna tıklayın gelen uyarıdan Evet butonunu tıkladığınızda okunmayan posta iletisi sorununu kökten çözmüş olacaksınız

Saygılarımla

invertor

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.190 Saniyede Yüklendi.