Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Telefon &Tablet
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - IMEI Deðiþtirme Programý - Bütün Çin malý Usb telefonlarda Çalýþýr
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

IMEI Deðiþtirme Programý - Bütün Çin malý Usb telefonlarda Çalýþýr

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı gokmen5148 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-01-2012 Saat 19:22
ya kardeþim bu programýn þifresi nedir
birtürlü ulaþamýyorum
Yukarı Dön
ytug615 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı ytug615 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-02-2012 Saat 16:24
Sa bilader benim pcde denýyorum benim pc windows 7dede çalýþýr mý ben giriyorum kutu þeklinde bi hata veriyor Yardým Edermýsýnýz
Yukarı Dön
karamurat76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı karamurat76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-02-2012 Saat 20:35
Çok güzel bir program emeðine saðlýk. Imei numarasýný deðiþtirmek 1 dk. ya sürdü ya sürmedi. Virüs programý olmayan Deepfreeze programý olan bilgisayarda denedim hiç sorun çýkmadý. telefonu usb ile baðladýðým an 2 seçenek çýktý yýðýn bellek ve com baðlantýsý diye com'u seçtim ve driver istedi. kýsacasý herþey yazdýðýnýz gibiydi. Tekrar teþekkürler.
Yukarı Dön
yunakre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı yunakre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-02-2012 Saat 23:48
Clap yahu kardeþim benden aldýðýn duaaaa sana helaaaal olsun çooook çooook mýnnettarým çoook saooolasým teþekkürlerr aslýnda boylesine boktan tabir ediceðimiz bi cihaz için kýlýmý kýpýrdatmazdým ama sevdiðim bi arkadasýmýn cihazýydý  halletmiþ olmamdan ötürü bi sevinç içindeyim sayenizde ne dicemi bilemez oldum allaha emanet olun saygý sevgii Smile
yunus
Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-02-2012 Saat 03:17
Programýn þifresidir
Þifre: www.bilgineferi.com

Programda bir problem olduðu zaman mesaj atýp yardým alabilirsiniz :)

saygýlar
Yukarı Dön
S3Z3R Açılır Kutu Gör
Moderator
Moderator
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı S3Z3R Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-02-2012 Saat 03:19
Orjinalini yazan: ytug615 ytug615 Yazdı:

Sa bilader benim pcde denýyorum benim pc windows 7dede çalýþýr mý ben giriyorum kutu þeklinde bi hata veriyor Yardým Edermýsýnýz

Hatayý tam olarak açýklarsanýz yada bir ekran görüntüsü verirseniz daha iyi yardýmda bulunabiliriz.
Yukarı Dön
qbirtanem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı qbirtanem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-02-2012 Saat 23:26
üstan harikasýn hersey mükemmel calýsýyor sýrf sana tesekkur edebýlmek ýcýn uye oldum cok sagol cok ýsýme yaradý yazýlanlarý aynen uygularsanýz gercektende program harýka :)

saygýlar
GÜVERCÝN
Yukarı Dön
maestro1977 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı maestro1977 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-02-2012 Saat 22:02
arkadaþým emeðin için þimdiden teþekkürler ... ama yine de bir sorum var ... samsung telefonlarý için de oluyor mu ???   
cevap gelirse çok sevinirim ...

Yukarı Dön
loweresss Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı loweresss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-03-2012 Saat 13:38
merhaba

programý kurdum driverini yükledim ama imail atamýyorum 5 tane ýmailk numarasý denedim ama olmuyor yardýmcý olurmusunuz.
Yukarı Dön
tötesangel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı tötesangel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-03-2012 Saat 01:00
bende programý indirdim virüs programýda kapalý ama linke týkladýðýmda þifre deðil sadece ana sayfa açýlýyor..þifreye nasýl ulaþabilirim acil yardýmmm
Yukarı Dön
komplexman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı komplexman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-04-2012 Saat 13:11
þifreyi bulamýyrum lütfen banada yardýmcý
Cry

Düzenleyen komplexman - 01-04-2012 Saat 13:21
Yukarı Dön
kaptanadige Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kaptanadige Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-04-2012 Saat 21:14
selam arkadaþlar nokia n8 türkiyede çalýsýrmý imel  atýrdým kendini restliyo bilgisi olan lütfen haber versin

Yukarı Dön
af-yok-03 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı af-yok-03 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-04-2012 Saat 18:24
slm kardeþ öncelikle teþekkürler ama ben telefondan com baðlantýsý bulamadým telefon orjinal samsung ama avrupa giriþli yinede yapma þansým varmý yardýmcý olurmusun lutfen 
Yukarı Dön
sevcankarakara Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı sevcankarakara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-06-2013 Saat 11:34
ben imei deðiþtirdim, telefonuma operatör güncellemeleri gelmiyor. Çünkü dandik ve eski bi telefon imei si kayýt ettirmiþim. Operatör þimdi o telefon sanýyor elimdekini :@
Yukarı Dön
alfonzoboy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı alfonzoboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-10-2013 Saat 14:06
dediklerinizi uygulamaya baþlýyorum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.188 Saniyede Yüklendi.