Uyarı!  Sitemize Üye Olmak İsteyenler Hakkında:

==========================================================

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com adresine gönderip üyeliğinizin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. İsterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak ta gezebilirsiniz.

==========================================================

Reklam Alanı: | Master Sistem (Tek Anahtar Bütün Kilitleri Açar)  | Otel Kilitleri  |  Kartlı Kilit Sistemleri | Duşakabin  | Kale Çelik  Kapı Kasa Kilit Yetkili Servis/Bayi | Kartlı Otel Kilit Sistemleri

Sitemize Reklam vermek ister misiniz ?  
Site Tanıtımı Yap Kapat

Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMaalesef Bu Video Oynatıla ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBilgisayara takılan Usb Fl ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞirketler için özel olarak  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDeskGate Firma ve Kurumlara ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBeton Vibratörü    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninşaat malzemeleri - Sıfır, ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTürksat Otomatik Kanal Tara ...    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınok.ru video (dizi - film) i ...    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınizlesene.com Video (indirme ...    

Güvenlik Programları, Güvenlik ve Güvenlik açıkları
 Bilgineferi.com :Bilgisayar Güvenliği / Computer Security :Güvenlik Programları, Güvenlik ve Güvenlik açıkları
Mesaj icon Konu: Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi v2.5.4 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Sayfa  <1234>
Yazar Mesaj
megabros  
Security Profesyonel
Security Profesyonel
Simge
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 4490
Rep Puan
Rep: 346

Alıntı megabros Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-04-2010 Saat 15:20

Verdiğiniz emeğin büyük olduğunu görebiliyorum özellikle butür programları oluşturmakla düşman kazanmakta kolay oluyor bunun nedenlerinide buraya sıralayabilirim.

Fakat kişiler bu güncellemelerden yine yaptıkları hataları anlayarak yine kendi Loglarını geliştirebilirler.Fakat o loglar geliştikçe yine butür yazılımlarda gelişecek ve kullanıcılara daha iyi hizmet verecektir.

Saygılar.
IP Artı rep ver Eksi rep ver
lockman  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 7819
Rep Puan
Rep: 0

Alıntı lockman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-05-2010 Saat 07:42
programınızı demenek için çektim ama ziptan çıkmıyor program yok hatası veriyor. Kaspersky i kapattım bu sefer dosya çıktı. ancak kaspersyk i tekrar açtıgımda 1 adet zararlı buldum dedi ve sildi.Clap
invertor  
Security Profesyonel
Security Profesyonel
Simge
Üye Bilgileri
İnventor

Üye Numarası : 1703
Rep Puan
Rep: 2243

Alıntı invertor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-06-2010 Saat 20:50

Yapmış olduğumuz  bu programı binlerce kişi  sitemizden indirip kulandı ve kullanmaya devam etmektedir.

Böyle basit ve  kullanımı kolay  bir program yaptığımız içinde binlerce teşekkür maili almaktayız.

Programımızı  her indiren  online virüs tarama sitelerinde tarattığından dolayı   anti virüs yazılımları  bazen  Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemini virüs olarak görmektedir buda doğaldır.  Eğer bu programı  www.bilgineferi.com veya www.gezginler.net ten indirdiyseniz gönül rahatlığı ile  kullanabilirsiniz.

Not:
Herhangi bir exe dosyasınıda binlerce kez online virüs tarama sitelerinde taratsanız belirli bir zaman sonra antivirüs yazılımları virüs olarak algılar.

Bu bağlamda

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi Hakkında hazırlamış olduğumuz diğer  konulara aşağıdaki linkten  ulaşabilirsiniz

http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=8373 

İsterseniz Programı kullanmadanda yukarıdaki linkleri örnek alarak sisteminizi kontrol edebilirsiniz zor birşey değil kontrol etmek.

Saygılarımla

İnvertor

Düzenleyen invertor - 14-06-2010 Saat 20:56
İmza:  
invertor  
Security Profesyonel
Security Profesyonel
Simge
Üye Bilgileri
İnventor

Rep Puan

Alıntı invertor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-07-2010 Saat 17:00
Versiyon güncellemesi yapılmıştır
İmza:  
cambaz  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 8526
Rep Puan

Alıntı cambaz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-07-2010 Saat 19:39
şu an itibariyle bu programı 2 siteden indirmeme rağmen iki dosyada da "TR/Cosmu.aaer Trojan" bulunuyor...
avira ile kendisi bu trojanı buluyorsa bu programın yararından çok zararının olacağını göz önünde olacağını bulundurunuz..
Bilginize.
invertor  
Security Profesyonel
Security Profesyonel
Simge
Üye Bilgileri
İnventor

Rep Puan

Alıntı invertor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-07-2010 Saat 11:25
Orjinalini yazan: cambaz

şu an itibariyle bu programı 2 siteden indirmeme rağmen iki dosyada da "TR/Cosmu.aaer Trojan" bulunuyor...
avira ile kendisi bu trojanı buluyorsa bu programın yararından çok zararının olacağını göz önünde olacağını bulundurunuz..
Bilginize.

Konu hakkındaki gerekli açılama  ilk mesajda bulunmaktadır

Saygılarımla
İmza:  
macedit  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 8766
Rep Puan

Alıntı macedit Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-08-2010 Saat 00:22
Programınız ile sistemi tarattırdım ve bir şey bulamadı. İşletim sistemim windows 7. dllhost.exe dosyasının ciddi çekilde cpu yu sömürdüğünü farkettim ve aramaya başladım siz çıktınız googlda.Peki dllhost.exe dosyası normalde sistemde olması gereken bir dosyamıdır. Ne işe yarar. Sistemden silsek bir zararı olur mu? açılış dosyaları arasında bulamadım. Büyük bir ihtimalle ile bir şeyler ile tetiklenerek açılıyor. 2 kez işlemi sonlandır dedikten sonra sonlanabiliyor. Dosya konumu system32 dosya bilgileri;
Dosya açıklaması; COM Surrogate
Dosya Sürümü; 6.1.7600.16385
Ürün Adı; Microsoft Windows Operating System

Yani bu tarz bilgiler dosyanın gerçek olduğunu gösterir gibi lakin bugün bir anda sistemin bu şekilde kasması beni şüpheye düşürdü. Bu olay hakkında ki düşüncelerinizi bekliyorum.
İmza:  
http://www.selcukoksuz.com
invertor  
Security Profesyonel
Security Profesyonel
Simge
Üye Bilgileri
İnventor

Rep Puan

Alıntı invertor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-08-2010 Saat 21:18
Orjinalini yazan: macedit

Programınız ile sistemi tarattırdım ve bir şey bulamadı. İşletim sistemim windows 7. dllhost.exe dosyasının ciddi çekilde cpu yu sömürdüğünü farkettim ve aramaya başladım siz çıktınız googlda.Peki dllhost.exe dosyası normalde sistemde olması gereken bir dosyamıdır. Ne işe yarar. Sistemden silsek bir zararı olur mu? açılış dosyaları arasında bulamadım. Büyük bir ihtimalle ile bir şeyler ile tetiklenerek açılıyor. 2 kez işlemi sonlandır dedikten sonra sonlanabiliyor. Dosya konumu system32 dosya bilgileri;
Dosya açıklaması; COM Surrogate
Dosya Sürümü; 6.1.7600.16385
Ürün Adı; Microsoft Windows Operating System

Yani bu tarz bilgiler dosyanın gerçek olduğunu gösterir gibi lakin bugün bir anda sistemin bu şekilde kasması beni şüpheye düşürdü. Bu olay hakkında ki düşüncelerinizi bekliyorum.

verdiğiniz bilgilere göre  göre dosyanız orjinaldir, Sistem uygulamaları ile beraber çalışan bir programdır.

Bilgisayarınız çok kasıyorsa başlangıçta çalışan lüzumsuz programları devre dışı bırakın ve bilgisayarınıza spyware taraması yaptırın

Saygılarımla
İmza:  
macedit  
Yeni Üye
Yeni Üye
Üye Bilgileri

Üye Numarası : 8766
Rep Puan

Alıntı macedit Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-08-2010 Saat 22:09
Ama sonradan çıktı bu uygulama biraz araştırdım divx codec yada nero gibi yazılımların son sürümlerinin olmamasından kaynaklanıyor gibi birşeyler buldum. Sistem açılısında başlıyor ve neredeyse CPU yu yüzde 50 civarında kullanıyor.. Özellikle bekledim acaba bir zamanlanmış görevmi diye bir türlü birmedi. Sürekli çalışmakta. Kafam takıl benimde. Formata kadar gider bu iş diye düşünüyorum. Başka bir öneriniz olacak mı acaba?
İmza:  
http://www.selcukoksuz.com
invertor  
Security Profesyonel
Security Profesyonel
Simge
Üye Bilgileri
İnventor

Rep Puan