Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar Güvenliði / Computer Security > Güvenlik Programlarý, Güvenlik ve Güvenlik açýklarý
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi  v2.5.4
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi v2.5.4

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
Security Professional
Security Professional
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı megabros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-04-2010 Saat 15:20

Verdiðiniz emeðin büyük olduðunu görebiliyorum özellikle butür programlarý oluþturmakla düþman kazanmakta kolay oluyor bunun nedenlerinide buraya sýralayabilirim.

Fakat kiþiler bu güncellemelerden yine yaptýklarý hatalarý anlayarak yine kendi Loglarýný geliþtirebilirler.Fakat o loglar geliþtikçe yine butür yazýlýmlarda geliþecek ve kullanýcýlara daha iyi hizmet verecektir.

Saygýlar.
Yukarı Dön
lockman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı lockman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31-05-2010 Saat 07:42
programýnýzý demenek için çektim ama ziptan çýkmýyor program yok hatasý veriyor. Kaspersky i kapattým bu sefer dosya çýktý. ancak kaspersyk i tekrar açtýgýmda 1 adet zararlý buldum dedi ve sildi.Clap
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-06-2010 Saat 20:50

Yapmýþ olduðumuz  bu programý binlerce kiþi  sitemizden indirip kulandý ve kullanmaya devam etmektedir.

Böyle basit ve  kullanýmý kolay  bir program yaptýðýmýz içinde binlerce teþekkür maili almaktayýz.

Programýmýzý  her indiren  online virüs tarama sitelerinde tarattýðýndan dolayý   anti virüs yazýlýmlarý  bazen  Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemini virüs olarak görmektedir buda doðaldýr.  Eðer bu programý  www.bilgineferi.com veya www.gezginler.net ten indirdiyseniz gönül rahatlýðý ile  kullanabilirsiniz.

Not:
Herhangi bir exe dosyasýnýda binlerce kez online virüs tarama sitelerinde taratsanýz belirli bir zaman sonra antivirüs yazýlýmlarý virüs olarak algýlar.

Bu baðlamda

Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi Hakkýnda hazýrlamýþ olduðumuz diðer  konulara aþaðýdaki linkten  ulaþabilirsiniz

http://www.bilgineferi.com/forum/forum_posts.asp?TID=8373 

Ýsterseniz Programý kullanmadanda yukarýdaki linkleri örnek alarak sisteminizi kontrol edebilirsiniz zor birþey deðil kontrol etmek.

Saygýlarýmla

Ýnvertor

Düzenleyen invertor - 14-06-2010 Saat 20:56
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-07-2010 Saat 17:00
Versiyon güncellemesi yapýlmýþtýr
Yukarı Dön
cambaz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı cambaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-07-2010 Saat 19:39
þu an itibariyle bu programý 2 siteden indirmeme raðmen iki dosyada da "TR/Cosmu.aaer Trojan" bulunuyor...
avira ile kendisi bu trojaný buluyorsa bu programýn yararýndan çok zararýnýn olacaðýný göz önünde olacaðýný bulundurunuz..
Bilginize.
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28-07-2010 Saat 11:25
Orjinalini yazan: cambaz cambaz Yazdı:

þu an itibariyle bu programý 2 siteden indirmeme raðmen iki dosyada da "TR/Cosmu.aaer Trojan" bulunuyor...
avira ile kendisi bu trojaný buluyorsa bu programýn yararýndan çok zararýnýn olacaðýný göz önünde olacaðýný bulundurunuz..
Bilginize.

Konu hakkýndaki gerekli açýlama  ilk mesajda bulunmaktadýr

Saygýlarýmla
Yukarı Dön
macedit Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı macedit Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-08-2010 Saat 00:22
Programýnýz ile sistemi tarattýrdým ve bir þey bulamadý. Ýþletim sistemim windows 7. dllhost.exe dosyasýnýn ciddi çekilde cpu yu sömürdüðünü farkettim ve aramaya baþladým siz çýktýnýz googlda.Peki dllhost.exe dosyasý normalde sistemde olmasý gereken bir dosyamýdýr. Ne iþe yarar. Sistemden silsek bir zararý olur mu? açýlýþ dosyalarý arasýnda bulamadým. Büyük bir ihtimalle ile bir þeyler ile tetiklenerek açýlýyor. 2 kez iþlemi sonlandýr dedikten sonra sonlanabiliyor. Dosya konumu system32 dosya bilgileri;
Dosya açýklamasý; COM Surrogate
Dosya Sürümü; 6.1.7600.16385
Ürün Adý; Microsoft Windows Operating System

Yani bu tarz bilgiler dosyanýn gerçek olduðunu gösterir gibi lakin bugün bir anda sistemin bu þekilde kasmasý beni þüpheye düþürdü. Bu olay hakkýnda ki düþüncelerinizi bekliyorum.
http://www.selcukoksuz.com
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-08-2010 Saat 21:18
Orjinalini yazan: macedit macedit Yazdı:

Programýnýz ile sistemi tarattýrdým ve bir þey bulamadý. Ýþletim sistemim windows 7. dllhost.exe dosyasýnýn ciddi çekilde cpu yu sömürdüðünü farkettim ve aramaya baþladým siz çýktýnýz googlda.Peki dllhost.exe dosyasý normalde sistemde olmasý gereken bir dosyamýdýr. Ne iþe yarar. Sistemden silsek bir zararý olur mu? açýlýþ dosyalarý arasýnda bulamadým. Büyük bir ihtimalle ile bir þeyler ile tetiklenerek açýlýyor. 2 kez iþlemi sonlandýr dedikten sonra sonlanabiliyor. Dosya konumu system32 dosya bilgileri;
Dosya açýklamasý; COM Surrogate
Dosya Sürümü; 6.1.7600.16385
Ürün Adý; Microsoft Windows Operating System

Yani bu tarz bilgiler dosyanýn gerçek olduðunu gösterir gibi lakin bugün bir anda sistemin bu þekilde kasmasý beni þüpheye düþürdü. Bu olay hakkýnda ki düþüncelerinizi bekliyorum.

verdiðiniz bilgilere göre  göre dosyanýz orjinaldir, Sistem uygulamalarý ile beraber çalýþan bir programdýr.

Bilgisayarýnýz çok kasýyorsa baþlangýçta çalýþan lüzumsuz programlarý devre dýþý býrakýn ve bilgisayarýnýza spyware taramasý yaptýrýn

Saygýlarýmla
Yukarı Dön
macedit Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı macedit Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-08-2010 Saat 22:09
Ama sonradan çýktý bu uygulama biraz araþtýrdým divx codec yada nero gibi yazýlýmlarýn son sürümlerinin olmamasýndan kaynaklanýyor gibi birþeyler buldum. Sistem açýlýsýnda baþlýyor ve neredeyse CPU yu yüzde 50 civarýnda kullanýyor.. Özellikle bekledim acaba bir zamanlanmýþ görevmi diye bir türlü birmedi. Sürekli çalýþmakta. Kafam takýl benimde. Formata kadar gider bu iþ diye düþünüyorum. Baþka bir öneriniz olacak mý acaba?
http://www.selcukoksuz.com
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-10-2010 Saat 11:17
Versiyon güncellemesi yapýlmýþtýr  Veri tabaný güncellendi
Yukarı Dön
piskopatyazar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı piskopatyazar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-12-2010 Saat 05:14
slm bunun þifresi nedir yaw
boþ koy
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03-12-2010 Saat 20:05
Orjinalini yazan: piskopatyazar piskopatyazar Yazdı:

slm bunun þifresi nedir yaw

Beni Oku  doyasýnda da  yazýyor www.bilgineferi.com dur
Yukarı Dön
HASKOM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı HASKOM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-12-2010 Saat 21:47
güzel bir program emeðine saglýk
"SevGiM GeRÇeK OlMaSaYDI AÐLýYABiLiRMiYDiM"
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04-02-2011 Saat 16:53
Güncelleme Yapýlmýþtýr

Saygýlarýmla
Yukarı Dön
chakkal Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı chakkal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-02-2011 Saat 22:36
gercekten saglam býr calýsma tebrýkler
chakkal
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.180 Saniyede Yüklendi.