Uyarı!  Sitemize Üye Olmak İsteyenler Hakkında:

==========================================================

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com adresine gönderip üyeliğinizin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. İsterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak ta gezebilirsiniz.

==========================================================

Reklam Alanı: | Master Sistem (Tek Anahtar Bütün Kilitleri Açar)  | Otel Kilitleri  |  Kartlı Kilit Sistemleri | Duşakabin  | Kale Çelik  Kapı Kasa Kilit Yetkili Servis/Bayi | Kartlı Otel Kilit Sistemleri
   
Sitemize Reklam vermek ister misiniz ?  
Site Tanıtımı Yap Kapat

     Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

 

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

  Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınPort Açma Sorunu ve ÇÖzümü ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınE.M. Total Video Converter  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSes Aygıtı Devre Dışı - Kab ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMaalesef Bu Video Oynatıla ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBilgisayara takılan Usb Fl ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞirketler için özel olarak  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDeskGate Firma ve Kurumlara ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBeton Vibratörü    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninşaat malzemeleri - Sıfır, ...    

Oyun Download
 Bilgineferi.com :Oyun :Oyun Download
Mesaj icon Konu: The Clup Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Yazar Mesaj
savage_team  
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge
Üye Bilgileri

Kayıt Tarihi: 25-01-2008
Üye Numarası : 1771
Konum: Turkey
Mesajlar: 292
Rep Puan
Rep: 558


Alıntı savage_team Cevaplabullet Konu: The Clup
    Gönderim Zamanı: 01-10-2009 Saat 20:23
: VİTALİTY
: www.fulloyun.com
: The Club - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 32 (200 MB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

İşlemci: Intel Pentium 4 2.0Ghz / AMD Athlon XP 2000+
RAM: 512MB
Ekran Kartı: 100% DirectX 9.0c compatible 64MB video card with latest manufacturer drivers (see supported chipsets below)
HDD: 2.2GB of uncompressed free hard drive space
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000 or XP with latest service pack installed DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)

Paintball oynadığınızı veya bir TV programında olduğunuzu düşünün. Belirlenen engeller, yön göstergeleri ve başarılı olabilmeniz için gerekli silah ve ekipmanlar. Bizarre Creations tarafından hazırlanan The Club'un temeli bu unsurlar üzerine kurulu. Elimize kelepçelenen bir konu ya da detaylı bir senaryo yok. The Club'da amaç, öldürerek puan toplamak ve diğer karakterlere üstünlük kurarak listelerde boy göstermek.

Yarışmacılar ve kurallar

Dövüş kulübünü bu kez farklı bir versiyon olarak yaşıyoruz bir nevi. O denli etkili değil, ama zaten yumrukların değil silahların olduğu bir kulüp bu. Tournament, Single Event ve Gunplay adında üç farklı oyun modumuz bulunuyor. Tabii ki ek olarak Multiplayer'da mevcut. İlk öncelik olarak oyuna Tournament modunu seçerek başlıyoruz. Yönetebileceğimiz bir kaç farklı karakter bulunuyor. Her birinin özellikleri farklı ve bir diğer karaktere göre daha iyi ya da kötü. Kimi daha hızlı koşarken, daha güçsüz oluyor ya da daha güçlüyken daha yavaş. Bu doğrultuda kendi yönetiminize en uygun karakteri seçtikten sonra eğitim bölümü ile oyuna başlayabiliyorsunuz. Toplamda 13 farklı bölümün bulunduğu The Club'da her bölüme ait alt bölümler bulunuyor. Aslında bunların her birini birer aşama olarak gösterebiliriz. Bir bölümün her bir farklı noktasında farklı bir aşamayı icra etmeye çalışıyoruz. Örnek vermek gerekirse, bir görevde sadece adam öldürüp çıkışa ulaşmak amaç edinilmişse, diğer bir görevde bu kez verilen kısıtlı zamanı sonlandırmadan ilerlemek gerekiyor.

Ödüller ve kullanımı

Oyun akışına baktığımızda başta da dediğim gibi bir yarışma havasında olduğunu söyleyebiliriz. İlerlediğimiz yolların üzerinde bazı göstergeler mevcut. Örneğin gitmemiz gereken yönü gösteren ok işaretleri gibi. Bir de her bölümün çeşitli noktalarında, sınırlı sayıda Skullhead logolu tabelalar bulunuyor. Vurabildiğiniz taktirde ekstra puanlar kazanabiliyorsunuz ve yine HeadShot (Kafadan vurunca) ve combolar yapabildiğiniz taktirde bunlar ekstra puan demek. Her bir alt görevi tamamladığınızda sıralama oluşuyor ve elde ettiğiniz puanlar sonucu ekstra silahlar Unlock edebiliyorsunuz. Zaman sınırlı görevlerde ise etrafta bulunan saat logolu tabelaları kırarak, adam öldürerek ve yol üzerindeki saatleri alarak ekstra zaman elde edebiliyorsunuz. İhtiyacınız olacak tüm silah ve sağlık paketlerini etraftan toplayabiliyorsunuz. Üç farklı silahı aynı anda üzerinizde taşıma imkanınız olduğu gibi bazen de sabit silahları kullanabiliyorsunuz.

Tournament modunda bölümleri Unlock ettikten sonra Single Event ve Gunplay modlarını oynamaya hak kazanıyorsunuz. Her bölümü tamamlamak için size tanınan 5 tane de hak bulunuyor. Aslında aralarında pek fark yok. Single Event modunda, sadece açılan bölümlerden istediğinizi açıp oynayabiliyorsunuz, belirli bir sıra takip etmeniz gerekmiyor. Gunplay modunda oyuncu tercihlerine imkan tanıyor. İstediğiniz karakteri, Unlock ettiğiniz silahı, oynayacağınız bölümü ve oyun tipini seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz. Bu mod, diğerine göre daha eğlenceli olabiliyor.
Teknik ekip

The Club'un kullanmış olduğu grafik motoru sistemi yorar cinsten ve detaylı bir görsellik sağlamıyor. Ana karakterler dışında düşman karakterler için neredeyse hiç uğraşılmamış. Çevre tasarımları da pek işlevsel değiller. Genellikle tek bir yöne bağlı olarak hareket etmek zorunda olduğumuz için herhangi bir engelin üzerinden atlayamıyoruz. Hızlı koşmaya başladığımız sıradaki kameranın sarsılarak sağa sola kayması güzel bir etki bırakıyor. Fizikler yardımıyla da bazı yapılar kırılıyor ve benzin bidonu gibi nesneler patlayıp çevreye zarar verebiliyor. Düşman yapay zekası yok denecek kadar az olduğu için, özellikle bu tip toplu katliamlar için bire bir öncelik teşkil ettiğini söyleyebilirim. Islanmış mermiler kullandığı her halinden belli olan oyunda, silahların sesleri de bir garip. Oldukça sönük ve şiddet duygusunu veremiyor, doğal olarak aksiyonu baltalıyor. Çoklu oyuncu olarak baktığımızda; Team Skull Shot, Team Siege, Team Capture ve Team Kill Match gibi seçeneklerle karşılaşıyoruz.
Bitiş jeneriği

Yayımlandığında demosunu 2 kez indirmeme rağmen bir türlü oynamaya ve denemeye fırsat bulamadığım The Club'u bu nedenle daha bir heyecanla oynamayı arzulamıştım. İlk başlarda eğlenceli gelse de, ileriki bölümlerde bir kaç ufak detay dışında sürekli kendini tekrar etmesi oyundan soğumama neden oldu. The Club'ın Arcade tarzı bir oynanışı var. Adam vurmak ve puan toplamak için düşman karakterler adeta hedef tahtası görevi üstleniyorlar. Çok kaliteli bir oyun olmasa da, aksiyon severler tarafından bir kez denenebilir, ama yine de yüksek beklentileriniz olmasınDüzenleyen savage_team - 01-10-2009 Saat 20:24
İmza:  
IP Artı rep ver Eksi rep ver
savage_team  
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge
Üye Bilgileri

Kayıt Tarihi: 25-01-2008
Üye Numarası : 1771
Konum: Turkey
Mesajlar: 292
Rep Puan
Rep: 558


Alıntı savage_team Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-10-2009 Saat 20:25


YOK 
 
http://filefactory.com/file/age5d8g/n/TC_FO_Max_Payne_part01_rar
http://filefactory.com/file/age5d86/n/TC_FO_Max_Payne_part02_rar
http://filefactory.com/file/age5d88/n/TC_FO_Max_Payne_part03_rar
http://filefactory.com/file/age5d9f/n/TC_FO_Max_Payne_part04_rar
http://filefactory.com/file/age5d87/n/TC_FO_Max_Payne_part05_rar
http://filefactory.com/file/age5eeg/n/TC_FO_Max_Payne_part06_rar
http://filefactory.com/file/age5d97/n/TC_FO_Max_Payne_part07_rar
http://filefactory.com/file/age5e83/n/TC_FO_Max_Payne_part08_rar
http://filefactory.com/file/age5fd4/n/TC_FO_Max_Payne_part09_rar
http://filefactory.com/file/age5fee/n/TC_FO_Max_Payne_part10_rar
http://filefactory.com/file/age5fd5/n/TC_FO_Max_Payne_part11_rar
http://filefactory.com/file/age5fe0/n/TC_FO_Max_Payne_part12_rar
http://filefactory.com/file/age5fed/n/TC_FO_Max_Payne_part13_rar
http://filefactory.com/file/age5f0c/n/TC_FO_Max_Payne_part14_rar
http://filefactory.com/file/age5feg/n/TC_FO_Max_Payne_part15_rar
http://filefactory.com/file/age5f10/n/TC_FO_Max_Payne_part16_rar
http://filefactory.com/file/age5f5b/n/TC_FO_Max_Payne_part17_rar
http://filefactory.com/file/age5f53/n/TC_FO_Max_Payne_part18_rar
http://filefactory.com/file/age5f5c/n/TC_FO_Max_Payne_part19_rar
http://filefactory.com/file/age5f7f/n/TC_FO_Max_Payne_part20_rar
http://filefactory.com/file/age5f52/n/TC_FO_Max_Payne_part21_rar
http://filefactory.com/file/age5f5h/n/TC_FO_Max_Payne_part22_rar
http://filefactory.com/file/age5ga8/n/TC_FO_Max_Payne_part23_rar
http://filefactory.com/file/age5gh5/n/TC_FO_Max_Payne_part24_rar
http://filefactory.com/file/age5ga3/n/TC_FO_Max_Payne_part25_rar
http://filefactory.com/file/age5gbe/n/TC_FO_Max_Payne_part26_rar
http://filefactory.com/file/age5gbb/n/TC_FO_Max_Payne_part27_rar
http://filefactory.com/file/age5ga2/n/TC_FO_Max_Payne_part28_rar
http://filefactory.com/file/age5gbc/n/TC_FO_Max_Payne_part29_rar
http://filefactory.com/file/age5gch/n/TC_FO_Max_Payne_part30_rar
http://filefactory.com/file/age5gcc/n/TC_FO_Max_Payne_part31_rar
http://filefactory.com/file/age5gcf/n/TC_FO_Max_Payne_part32_rar
 

 
http://rapidshare.com/files/273821142/TC.FO.Max.Payne.part01.rar
http://rapidshare.com/files/273820091/TC.FO.Max.Payne.part02.rar
http://rapidshare.com/files/273707703/TC.FO.Max.Payne.part03.rar
http://rapidshare.com/files/273819485/TC.FO.Max.Payne.part04.rar
http://rapidshare.com/files/273706910/TC.FO.Max.Payne.part05.rar
http://rapidshare.com/files/273706922/TC.FO.Max.Payne.part06.rar
http://rapidshare.com/files/273706740/TC.FO.Max.Payne.part07.rar
http://rapidshare.com/files/273706915/TC.FO.Max.Payne.part08.rar
http://rapidshare.com/files/273819119/TC.FO.Max.Payne.part09.rar
http://rapidshare.com/files/273706488/TC.FO.Max.Payne.part10.rar
http://rapidshare.com/files/273706578/TC.FO.Max.Payne.part11.rar
http://rapidshare.com/files/273818091/TC.FO.Max.Payne.part12.rar
http://rapidshare.com/files/273817829/TC.FO.Max.Payne.part13.rar
http://rapidshare.com/files/273706062/TC.FO.Max.Payne.part14.rar
http://rapidshare.com/files/273705258/TC.FO.Max.Payne.part15.rar
http://rapidshare.com/files/273817416/TC.FO.Max.Payne.part16.rar
http://rapidshare.com/files/273817426/TC.FO.Max.Payne.part17.rar
http://rapidshare.com/files/273817195/TC.FO.Max.Payne.part18.rar
http://rapidshare.com/files/273704667/TC.FO.Max.Payne.part19.rar
http://rapidshare.com/files/273704690/TC.FO.Max.Payne.part20.rar
http://rapidshare.com/files/273704625/TC.FO.Max.Payne.part21.rar
http://rapidshare.com/files/273704442/TC.FO.Max.Payne.part22.rar
http://rapidshare.com/files/273704691/TC.FO.Max.Payne.part23.rar
http://rapidshare.com/files/273704368/TC.FO.Max.Payne.part24.rar
http://rapidshare.com/files/273703818/TC.FO.Max.Payne.part25.rar
http://rapidshare.com/files/273815427/TC.FO.Max.Payne.part26.rar
http://rapidshare.com/files/273815135/TC.FO.Max.Payne.part27.rar
http://rapidshare.com/files/273703732/TC.FO.Max.Payne.part28.rar
http://rapidshare.com/files/273815235/TC.FO.Max.Payne.part29.rar
http://rapidshare.com/files/273815955/TC.FO.Max.Payne.part30.rar
http://rapidshare.com/files/273815440/TC.FO.Max.Payne.part31.rar
http://rapidshare.com/files/273814154/TC.FO.Max.Payne.part32.rar
 
Lütfen Linkleri kopyala yapıstır yapınız Alıntıdır!!!


Düzenleyen savage_team - 01-10-2009 Saat 20:27
İmza:  
IP Artı rep ver Eksi rep ver
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma
   
Bilgi için


| ReklamKale Kapı | Radyo & TV  |  

Bize Yazın - Bilgineferi.com- Başa Dön

Bilgineferi.comBu Sayfa 0.203 Saniyede Yüklendi.