Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Spor > Futbol Genel > Fenerbahçe & Galatasaray
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Aziz Yıldırım 7.kez başkan
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Aziz Yıldırım 7.kez başkan

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Aziz Yıldırım 7.kez başkan
    Gönderim Zamanı: 08-03-2006 Saat 00:02
Kulübümüzün Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün yapılan oy verme işlemi ile sona erdi. Başkanımız Aziz Yıldırım 3676 oy ile 7. kez Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı’na seçildi.
Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen genel kurulda üyelerimiz tek aday olan Başkanımız Aziz Yıldırım için oy kullandı. İlk gün mali konuların görüşülerek 2006 yılı bütçesinin onaylandığı genel kurulda, bugün kulüp başkanlığı, yönetim, denetim, disiplin, sicil, balotaj, tarih, müze ve arşiv kurulları asil ve yedek üyelikleri için ayrı ayrı oylama yapıldı.
Saat 10.00’da başlayan oy verme işlemi 19 sandıkta gerçekleştirildi. Sandıklar saat 17.00’de kapatıldı ve verilen oylar sayıldı.Başkanlık seçiminde 3686 oy kullanıldı ve bu oyların 10 tanesi geçersiz sayıldı. Başkanımız Aziz Yıldırım 3676 oy ile yeniden Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı seçildi.
Başkanımız Aziz Yıldırım Yönetiminde Kulübümüzün 100. Yılında da görev yapacak olan yönetim kurulumuzun tam listesi şöyle:

Asil Üyeler: Nihat Özdemir, Vedat Olcay, Zeynep Sabancı, Nihat Özbağı, Alaeddin Yıldırım, Murat Özaydınlı, Mithat Yenigün, Mahmut Uslu, İlhan Ekşioğlu, Serhat Çeçen, Faruk Neşet Yalçın, Tuncay Uzun, Şekip Mosturoğlu, Tahir Perek

Yedek Üyeler: Ömer Temelli, Ünal Uzun, Rahmi Eyüboğlu, Turhan Şahin, Hakan Dinçay, Işık Eyigüngör, Ercan Karasu.
Yukarı Dön
kurukafa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı kurukafa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-03-2006 Saat 05:06
başkanımızdan daumu gondermesini istiyorum.
Yukarı Dön
JoNeST Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı JoNeST Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08-03-2006 Saat 22:09
Zaten tek aday olarak girmişti seçimlere, oyların tamamını alarak güven tazeledi. Fenerbahçe camiasına hayırlı olsun..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.