Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Off-Topic > Geyik Muhabbet Ve Komedi
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

Haydar ın ikna mektubu

Post Reply Post Reply
Author
Administrator
Administrator

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Haydar ın ikna mektubu
    Posted: 01-08-2007 at 06:25
Haydar ın ikna mektubu

Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.

Kezban, ben sana aşığım. Eve döndüğün gün, bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyi, hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir misin?

Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardı, ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip,"yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep'in tezkeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?

Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldi, efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki, seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor
musun? Yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı, sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan 'lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar ’a don falan aldım...

Artık yuvana dön, asabımı bozma!

Kocan Haydar

LOL LOL LOL LOL LOL

Edited by kral - 01-08-2007 at 06:25
“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaştıracaktır.
Back to Top
emre_61 View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye
Otomobil & Modifiye Modu

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emre_61 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-08-2007 at 01:11
 gerçekten de çok ikna edici harika bir mektup
Back to Top
S3Z3R View Drop Down
Moderator
Moderator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote S3Z3R Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-08-2007 at 02:04
 BU MEKTUP COK IKNA EDICIBig%20smile
Back to Top
sky-line123 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sky-line123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-08-2007 at 20:35
Bencede çok ikna edici bir mektup olmuş..LOL 
Korkak Olma Cesur Ol...
Back to Top
S3Z3R View Drop Down
Moderator
Moderator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote S3Z3R Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-08-2007 at 23:00
 bu mektubun aynısını baska bır forumda gordum
Back to Top
çağıltay View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye
Otomobil & Modifiye Modu

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote çağıltay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26-12-2007 at 09:27
çok ikna edici valla

Back to Top
savage_team View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote savage_team Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26-01-2008 at 00:16
bu msj ı gorunce kezbanın yerine ben gitcektim haydarın yanına cok ikna edici bir msj Smile
Back to Top
Fırtına View Drop Down
Moderator
Moderator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fırtına Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15-09-2008 at 10:27
Bence çok ikna edici bir mektup değil daha kibar olabilirdi...

Bir deli rüzğar olurum alırım seni burdan kaybolurum
Back to Top
CASPER View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CASPER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17-09-2008 at 13:38

bence çok güzel mektup

Back to Top
sena View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05-08-2010 at 23:36
daha ikna edici olmazdı heralde :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.078 seconds.