Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Haberler > Magazin Haberleri
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

Yeliz Çok Mutlu!

Post Reply Post Reply
Author
Üye
Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eren_tufekci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Yeliz Çok Mutlu!
    Posted: 11-07-2007 at 03:18
 15 YILLIK SESSİZLİĞİNİ 'HAYKIRDIM SESSİZCE' ALBÜMÜYLE BOZAN YELİZ'İN, HAYATINDA İLK KEZ BİR KLİBİ OLDU!

Yeliz, 15 yıl önce müzik dünyasından sessizce uzaklaşmış ve kendi dünyasına çekilmişti. Aradan geçen yıllar Yeliz'e hiç bir şey kaybettirmedi. Ne sesinden ne de fiziğinden. Prodüktörlüğünü Özgür Aras'ın yaptığı 'Haykırdım Sessizce' albümünün süpervizörlüğünü de Yonca Evcimik ile Özgür Aras üstlendi. İlk klip çalışması ise sözü-müziği Tamer Gürsoy' a ait 'Ağla Kalbim'e yapıldı. Bugüne kadar tek bir klip çalışmasına dahi imza atmayan Yeliz, '15 yıl için de hep yapılan albümleri dinledim. Hep klipleri izledim. Bu çalışmalar esnasın da o kadar heyecanlıydım ki, çünkü hayatım da ilk kez böyle bir çalışma yaptım. Sanki bugün yeniden doğdum. Çok heyecanlıyım. Asla anlatılamayacak özel bir duygu' diyor.
< ="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js" =text/>  

Son günler de müzik dünyasında yaşanan 'Bakkal müziği' tartışmalarını uzaktan izlediğini söyleyen Yeliz, '15 yıl müziğe ara vermiş bir insan olarak yaptığımız bu işin ne kadar kıymetli ve değerli olduğunu anladım. Şu anda yaşanan saçma polimikler beni o kadar çok üzüyor ki, keşke herkes birbirine destek olsa. Biliyorum ki küçücük bir ara bile verseler müziğin kıymetini daha iyi anlayacaklar. Hiç kimse hiç kimseye ses yükseltmeyecek ve herkes birbirine saygı gösterecek. Bu gençlere bir ders gerek' diyerek gençlerin biraz daha dikkatli konuşmalarını belirtiyor.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.359 seconds.