Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Off-Topic > Geyik Muhabbet Ve Komedi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Erkekleri Aldýklarý Hediyeden Tanýyýn
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

Erkekleri Aldýklarý Hediyeden Tanýyýn

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Daimi Üye
Daimi Üye

Otomobil & Modifiye Modu

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı çaðýltay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Erkekleri Aldýklarý Hediyeden Tanýyýn
    Gönderim Zamanı: 10-04-2007 Saat 02:25

Erkekleri Aldýklarý Hediyeden Tanýyýn

Kupa Bardak : Ne fark ettim biliyo musun? Sadece bisiler yiyip icerken susuyosun... Tabak alsam kafamda kiracagini bildigim icin uzerinde bu sevimsiz aptal ayiciklarin oldugu bardagi aldim... Ic zikkimlan ve sus

Body, gomlek vs : Bak kizim, aklini basina devsir... Giyicem diye direttigin o seyleri giymeye devam edersen ben senin kafani gozunu kirmak zorunda kalicam... En iyisi sen simdi git iceri tuvalette giy bunu gel ben de senin ya da su karsi masadaki sasinin bi tarafini kirmak zorunda kalmiyim... Hadi guzelim hadi...

Ayicik, Tavsancik vs : Ben senle evlenmiceme ve baskasiyla evlenmene de izin vermiceme gore ahada sana ayi... Sarilir sarilir uyursun... Cunku bi omur bi ayidan baska biseye sarilamicaksin...

Yuzuk: Hoop hemen ole celallenme kizim... Dogum gunu hediyesi o... Evlilik teklifi falan diil... Millet sahibin oldugunu gorsun... Bunu normal zamanda da verirdim ama sen buna bi ton anlam yukler benim canimi sikarsin..

Iki kisilik bi Paris bileti : Simdiye kadar boyle bisi alan olmamistir (dusunun ben bile almadim yani ) Olursa tavsiyem sudur ki; kafasina sert bi cisimle vurun ve ayilmadan nikahi basin...

Mini Etek: Hic bisi giymeyecegine bari bunu giy

topuklu ayakkabi : Ben sapik bi fetisistim ama caktirmiyorum... Bak birine soylersin kirarim kafani... Ben ozel gunlerde hediye almam arkadaslarim boyle bilicek tamam mi git simdi giy onlari bi de gozum bayram etsin

gozluk : Yuzunu komple kapaticak bisi bulsam daha rahat edicem ama neyse...

cicek:Ben bi okuzum bi kiza ne alinir bilmiyorum kahvedeki arkadaslara danistim bi cicek al yeter dediler

Yukarı Dön
emre_61 Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge
Otomobil & Modifiye Modu

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı emre_61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-04-2007 Saat 05:49
 hehe güzel
Yukarı Dön
çaðýltay Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye

Otomobil & Modifiye Modu

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı çaðýltay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-05-2007 Saat 07:57
 ama yalan deilki

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.162 Saniyede Yüklendi.