Uyarı!  Sitemize Üye Olmak İsteyenler Hakkında:

==========================================================

Görülen lüzum üzerine yönetici onaylı üyelik sistemine geçilmiştir. Yapmanız gereken formumuza üye olduktan sonra kullanıcı adınızı üye olurken kullanmış olduğunuz mail hesabından kral@bilgineferi.com adresine gönderip üyeliğinizin aktif edilmesini talep etmektir.

Not: Yukarıdaki işlemi gerçekleştirmeyen üyelerin üyelikleri kabul edilmeyecektir.

Bilgineferi.com üyesi değilseniz forumlarımıza mesaj yazabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. İsterseniz bilgi içerikli forumlarımızı misafir olarak ta gezebilirsiniz.

==========================================================

Reklam Alanı: | Master Sistem (Tek Anahtar Bütün Kilitleri Açar)  | Otel Kilitleri  |  Kartlı Kilit Sistemleri | Duşakabin  | Kale Çelik  Kapı Kasa Kilit Yetkili Servis/Bayi | Kartlı Otel Kilit Sistemleri
   
Sitemize Reklam vermek ister misiniz ?  
Site Tanıtımı Yap Kapat

     Ana Sayfa     Şarkı Sözleri     Radyo & TV     Yeni Mesajlar     Üye Listesi     Arama            Üye Ol     Giriş

 

Bilgi Neferi Formuna Hoş geldiniz...

Reklam Alanı

  Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınPort Açma Sorunu ve ÇÖzümü ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınE.M. Total Video Converter  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSes Aygıtı Devre Dışı - Kab ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMaalesef Bu Video Oynatıla ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBilgisayara takılan Usb Fl ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞirketler için özel olarak  ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSensible World of Soccer 96 ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDeskGate Firma ve Kurumlara ...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBeton Vibratörü    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıninşaat malzemeleri - Sıfır, ...    

Öğretmenler ve Adaylar
 Bilgineferi.com :Yaşama Dair :Eğitim Dünyası :Öğretmenler ve Adaylar
Mesaj icon Konu: Öğretmenlere 8 bin YTL ödüllü yarışma Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
  Bu konuyu paylaş  
Translate
Yazar Mesaj
Hawk  
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge
Üye Bilgileri

Kayıt Tarihi: 07-03-2006
Üye Numarası : 4
Konum: Turkiye
Mesajlar: 1703
Rep Puan
Rep: 1941


Alıntı Hawk Cevaplabullet Konu: Öğretmenlere 8 bin YTL ödüllü yarışma
    Gönderim Zamanı: 02-11-2006 Saat 21:48
 
Eğitim-Bir-Sen, öğretmenlere yönelik 8000 YTL ödüllü bir yarışma başlattı. Yarışmanın konusu “Unutamadığım Öğretmenim” adını taşıyor.

Eğitim-Bir-Sen öğretmenler arası hatıra yarışması düzenliyor. Geçen yıl “Hatıranız Hatıramız Olsun” sloganı ile Türkiye geneli Öğretmenlik Hatıraları Yarışması” düzenleyen Eğitim-Bir-Sen ; Türkiye genelinde dereceye giren 81 eseri kitaplaştırmış ve “Mum Işığında Son Mahnı” adında bir kitap çıkararak 15.000 adet ücretsiz dağıtmıştı.

Öğretmenler arsında sendikalı, sendikasız, emekli, çalışan gibi ayırım yapmadan bütün öğretmenlere yönelik olarak yapılan ödüllü hatıra yarışması sonunda dereceye girenlere, geçen yıl 24 Kasım Öğretmenler Gününde Milli Eğitim Bakanı’nın katılımı ile ödülleri verilen öğretmenlerin hatıraları kitaplaştırılmış ve edebiyat çevresinde büyük ilgi uyandırmıştı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Öğretmenler Arası Ödüllü Hatıra Yarışmasının konusu “Unutamadığım Öğretmenim”. Öğretmenlerin belleklerinde iz bırakan öğretmenleri ile ilgili anılarını yazmalarını isteyen sendika toplam 8000 YTL ödül dağıtacak.

Konu ile ilgili Açıklama yapan Sendikanın İstanbul 4 No’lu Şube Başkanı Ali Yalçın; amaçlarının öğretmenlik mesleğinin güzel yanlarını ortaya çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak olduğunu ifade etti.

Şube Başkanı Yalçın; sendikaların genelde ücret talepleri ile gündeme geldiğini ifade ederek “Ücret Sendikacılığı” kavramının öğretmenler gibi sendikaları da rahatsız ettiğini söyleyerek; biz hizmet ve akademik sendikacılığı önemseyen çalışmalar ile sendikacılığın Türkiye’de yaygın olan ezberini bozuyoruz dedi. Öğretmenlik mesleği sadece ücret için yapılamayacak tek meslek olduğunu söyleyen Yalçın; Öğretmenlik Hatıraları Kitabını ( Mum Işığında Son Mahnı) okuyan ve duygu sahibi olan herkesin öğretmen olmak isteyeceği söyledi. Şube Başkanı Ali Yalçın; Aslında bu kitap bütün eğitim fakültelerinde öğretmen adaylarına zorunlu olarak okutulmalı diyerek iddialı konuştu.

Geçen yılki yarışmaya Türkiye genelinden yoğun bir katılım olduğunu ifade eden Yalçın; Şubemize 11 eser gelmiş ve Kartal’dan Öğretmen Süreyya Şahin’in “Becayiş” isimli eseri bölge birincisi olarak kitaba girmiştir dedi.

“Unutamadığım Öğretmenim” yarışmasına 03.12.2006 tarihine eserlerin gönderilmiş olması gerekiyor. Yarışma ile ilgili sendikanın İstanbul Şubelerinden bilgi alınabildiği gibi www.egitimbirsen.org.tr adlı sendikanın resmi sitesinden de bilgi alınabilecek. Telefonla bilgi almak isteyenler, sendikanın 0 505 681 61 18 numaralı öğretmen hattından bilgi alabilirler.
IP Artı rep ver Eksi rep ver
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma
   
Bilgi için


| ReklamKale Kapı | Radyo & TV  |  

Bize Yazın - Bilgineferi.com- Başa Dön

Bilgineferi.comBu Sayfa 0.154 Saniyede Yüklendi.