Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Donanım & Hardware > Driver & Firmware
  New Posts New Posts RSS Feed - .......::::: DRIVER İSTEK ::::..........
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

.......::::: DRIVER İSTEK ::::..........

Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Security Professional
Security Professional
İnventor

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-11-2008 at 12:00
Originally posted by aLex_01 aLex_01 wrote:

selamlar xp2 kurdum eternet karti yok asound 10-100 diye bir eternet karti istiyor bulamadim gitti abiler yardim plsss giremiyorum internete eternet kartinin driveri lazim yardimlariniz için tşkler acil cevap pls...başarilar. 

Asound 10/100 Mbps Ethernet Adapter Driver

Win95, Win98, Win98SE, WinME, WinNT4, Win2000, WinXP, Win2003

Kullanımı :   Driver i yüklerken belirli konumdan aratıp  indirmiş oldugunuz dasyanın içerisindeki  xp klasörunu göstermenız yeterlidir.

Back to Top
aLex_01 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aLex_01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-11-2008 at 20:13
tşkler umarim olur denicem şimdi görüşmek üzere başarilarnizin devamini diliyorum süpersiniz tek kelimeyle abiler
vARSA öTESİ gELSİN bERİSİ eMEGE sAYGİ.
Back to Top
aLex_01 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aLex_01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-11-2008 at 21:23
selamlar asound 10-100 ama eternet kartinin  üzerinde myson yazior anlamadim şimdi burda ben myson eternet kartinin drevirini aramam gerek varsa acil yardim pls yardimlariniz için şimdiden tşkler kolay gelsin.

Edited by aLex_01 - 08-11-2008 at 21:24
Back to Top
aLex_01 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aLex_01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-11-2008 at 21:35
hocam asound driveri demişsinde dosyalar bomboş nasil oluyo onuda hallederseniz cok sevinirim kolay gelsin.
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-11-2008 at 22:29
Dosyada problem yoktur tekrar kontrol ediniz ve arad arda mesaj yazmak yerıne edit butonu kullanmaya özen gösteriniz.
Back to Top
aLex_01 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aLex_01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-11-2008 at 10:41
hocam myson yaziyor eternet kartinin üzerinde bu ona uyumlu olacakmi bu konuda bilgi verirseniz çünki dün denedim pc acilir acilmaz kendiliğinden reset atmaya basladi şimdide.tekrardan format aticam eternet kartinin üzerinde myson yaziyor bilginize kolay gelsin.yardiminiz için tşk ederim.
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-11-2008 at 10:57

hocam myson yaziyor eternet kartinin üzerinde bu ona uyumlu olacakmi bu konuda bilgi verirseniz çünki dün denedim pc acilir acilmaz kendiliğinden reset atmaya basladi şimdide.tekrardan format aticam eternet kartinin üzerinde myson yaziyor bilginize kolay gelsin.yardiminiz için tşk ederim.

myson model numarası nedir?

Driver uyumsuz olduğundan dolayı reset atma olayı olabilir eger driver ı kurduktan sonra reset atıyosa  mevcut driver ı  kaldırırsanız reset atma sorunu düzelir.

Driver hakkında tam olarak isim verirseniz yardımcı olmaya çalışırım
Back to Top
aLex_01 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aLex_01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-11-2008 at 01:41

myson mtd803f  bu yaziyor eternet kartinin üzerinde bunun driver i lazimda bende cd si yok ve normal bir sekilde pc tanitipta internete baglanmiyo önce kendi tanitti pc driveri ama interenete baglanmadi sınırlı baglanti diyor bu konuda da yardimci olursaniz sevinirim kolay gelsin.hocam o driveri kaldirmak için pcnin acilmasi lazim ve acilir acilmaz reset atiyor ve sonradanda ekrana mavi ekran geliyor sistem yoneticinize basvurun gibi bir yazi cikiyo anlamadim gitti baya yordu beni bilgisayar.

Edited by aLex_01 - 11-11-2008 at 01:44
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16-11-2008 at 11:33

myson mtd803f  bu yaziyor eternet kartinin üzerinde bunun driver i lazimda bende cd si yok ve normal bir sekilde pc tanitipta internete baglanmiyo önce kendi tanitti pc driveri ama interenete baglanmadi sınırlı baglanti diyor bu konuda da yardimci olursaniz sevinirim kolay gelsin.hocam o driveri kaldirmak için pcnin acilmasi lazim ve acilir acilmaz reset atiyor ve sonradanda ekrana mavi ekran geliyor sistem yoneticinize basvurun gibi bir yazi cikiyo anlamadim gitti baya yordu beni bilgisayar.

Öncelikle  bilgisayarınızı güvenli  modda açarak mevcut driver'ı sorunsuz kaldırabilirsiniz.

Akabinde  vermiş olduğum driver'ı kurun sorunsuz çalışması gerekir.

Download

Rar pas: bilgineferi.com
Back to Top
merdo60 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merdo60 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26-11-2008 at 21:19
Bana    kameram var ama  driver ok çok lazım marka sunday SN-205  xp için çok lazım yardımlarınız bekliyroum acil
MERT YİGİT ARSLNA
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27-11-2008 at 00:07
Originally posted by merdo60 merdo60 wrote:

Bana    kameram var ama  driver ok çok lazım marka sunday SN-205  xp için çok lazım yardımlarınız bekliyroum acil

Bu konuyu inceleyiniz
Back to Top
real4hount View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote real4hount Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20-12-2008 at 19:05
kardes eline koluna saglık bilgisayarcıyım bu programı arıyordum sn-201 Ekleyen Arkadasa Coq TsKLer
Back to Top
mikado27 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mikado27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30-01-2009 at 10:16

emeklerinize sağlık

Back to Top
mikado27 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mikado27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30-01-2009 at 10:19
Asound 10/100 Mbps Ethernet driver arıyorum yukarıdaki linki denedim çalısmadı baska bi yere upload edip verebilirmisiniz
Back to Top
invertor View Drop Down
Security Professional
Security Professional
İnventor

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invertor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30-01-2009 at 21:13
Originally posted by mikado27 mikado27 wrote:

Asound 10/100 Mbps Ethernet driver arıyorum yukarıdaki linki denedim çalısmadı baska bi yere upload edip verebilirmisiniz

Linkte problem yoktur

İndiremiyorsanız

Rapidshare' dan nasıl dosya indirilir bu konuyu inceleyiniz.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.109 seconds.

Bilgineferi.com