Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Donaným & Hardware > Driver & Firmware
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - .......::::: DRIVER ÝSTEK ::::..........
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

.......::::: DRIVER ÝSTEK ::::..........

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı uzi83 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-07-2009 Saat 23:55
aciillllllllllllllllllllllllll arkadaþlar sunday sn-201 vista için varmý yada driveru olsunda nasýl oolursa olsuunn sýyuracamm aslýnda arkadaþýn biri paylaþmýþ saðolsun ama yükledim olmadý kafayý yedim nolurr uyardýmm þimdiden teþekkürlerrr......
Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-07-2009 Saat 00:10
Orjinalini yazan: uzi83 uzi83 Yazdı:

aciillllllllllllllllllllllllll arkadaþlar sunday sn-201 vista için varmý yada driveru olsunda nasýl oolursa olsuunn sýyuracamm aslýnda arkadaþýn biri paylaþmýþ saðolsun ama yükledim olmadý kafayý yedim nolurr uyardýmm þimdiden teþekkürlerrr......
Malesef vista için driver yok galiba :(
Yukarı Dön
equal31 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı equal31 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-08-2011 Saat 13:56
kardes slmlar kolay gelsýn beným laptopa wýndows 7 ý kurdum ama ekran kartýný bulamadým standart bagdastýrýcý var orndan da guzel gorun tu alamýyorum bana
toshýba a 210 15-k ýcýn wýndows 7 ekran kartýný drýverýný blabýlýr mýýsn acaba   amd turýon64 x2 ve atý radeon graphýcs  realtek ses kartý var býraz uuzun ve karmasýk oldu ama umarým dedýgýmý anlarsýn kolay gelsýnn

Yukarı Dön
invertor Açılır Kutu Gör
Security Professional
Security Professional
Simge
Ýnventor

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı invertor Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-08-2011 Saat 18:26
Orjinalini yazan: equal31 equal31 Yazdı:

kardes slmlar kolay gelsýn beným laptopa wýndows 7 ý kurdum ama ekran kartýný bulamadým standart bagdastýrýcý var orndan da guzel gorun tu alamýyorum bana
toshýba a 210 15-k ýcýn wýndows 7 ekran kartýný drýverýný blabýlýr mýýsn acaba   amd turýon64 x2 ve atý radeon graphýcs  realtek ses kartý var býraz uuzun ve karmasýk oldu ama umarým dedýgýmý anlarsýn kolay gelsýnn

aþaðýdaki  linkten ilgili dreiver lara ulaþabilirsiniz 

veya aþaðýdaki driver ý kullanabilirsiniz 

http://support1.toshiba-tro.de/tedd-files2/0/display-20091102132941.zip

Düzenleyen invertor - 21-08-2011 Saat 18:27
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.160 Saniyede Yüklendi.