Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Bilgisayar > Yazýlý ve Görsel Program Anlatýmlarý
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - (Resimli)Remote Anything 5.7.5 ile Uzak Masaüstü
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

(Resimli)Remote Anything 5.7.5 ile Uzak Masaüstü

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: (Resimli)Remote Anything 5.7.5 ile Uzak Masaüstü
    Gönderim Zamanı: 13-10-2006 Saat 00:38
Remote Anything 5.7.5 ile Uzak Masaüstü Baðlantýsý.

:ka05: Kurulum gerektirmeyen süper bir program...(535 Kb)

Hedef bilgisayar slave.exe dosyasýný çalýþtýrýp programýn baðlantýlarý kabul etmesini saðlamalý.

Master.exe programýný çalýþtýrýp resim 1 deki anlatým ile karþý bilgisayara uzak masaüstü baðlantýsý saðlayabilirsiniz.

Resim 1...

Resim 2...

Baðlantý yapýlacak bilgisayar slave.exe dosyasýný çalýþtýrýp, resimde görüldüðü gibi baðlantýlarý kabul etmeli.

Resim 3...

Resimdeki pencere ile Kendi bilgisayarýnýz ile hedef bilgisayar arasýnda dosya transferi yapabilirsiniz.

DOWNLOAD 2

alýntý
Yukarı Dön
GOLDMAN Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı GOLDMAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-10-2006 Saat 07:15
güzel paylasým  windowsun uzaktan yardým kýsmýný kullanýyodum ancak bazý problem ve açýklarý vardý duymuþtum bunu daha önce arýyodum tesekkürler
Yukarı Dön
ahmetcemal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı ahmetcemal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-01-2008 Saat 06:38
SELAM
Remote Anything programýný kullanma konusunda yardým edermisiniz

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.141 Saniyede Yüklendi.