Bilginin Adresi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum > Forumlarla Ýlgili Duyurular/Sorularýnýz/Sorunlarýnýz
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - TANIÞMA FASLI
  SSS SSS  Forumu Ara   Events   Kayıt Ol Kayıt Ol  GiriÅŸ GiriÅŸ

TANIÞMA FASLI

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Status: Aktif DeÄŸil
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20-03-2006 Saat 03:42
Orjinalini yazan: se_demir se_demir Yazdı:

Selamlar herkesin üzerine olsun. Forum'unuza yeni üye oldum. Daha önce birçok forumu gezdim ve elimden geldiðince paylaþýmda bulundum ama zaman geçtikçe gördümki gitgide bilgi paylaþýmýndan uzaklaþýlýp adltlaþýyo ve lakayýt bir düzeye eriþiyo açýkcasý bu durumda beni forumlardan bayaðý bir soðuttu. Siteniz oldukça yeni böyle bir olayýn olmayacaðýný umut ediyorum...HERKESE HAYIRLI OLSUN ve YÖNETÝCÝ ARKADAÞLARA BAÞARILAR DÝLERÝM......
Sitemiz için düþünceleriniz çok hoþumuza gitti ve bu cevabý vermek zorunda hissettim kendimi.Sitemizde  kesinlikle adlt olmayacaktýr.Ýlginiz için tekrar teþekkur ederiz

Düzenleyen turbo - 20-03-2006 Saat 03:44
Yukarı Dön
hayal@ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı hayal@ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-03-2006 Saat 06:38
hayýrlý olsun abi kupon yapmaktaki basarýn burda da devam etsinLOLLOL
Yukarı Dön
GOLDMAN Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı GOLDMAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-03-2006 Saat 19:30
aramýza hoþgeldin
Yukarı Dön
se_demir Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı se_demir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27-03-2006 Saat 04:17
Orjinalini yazan: hayal@ hayal@ Yazdı:

hayýrlý olsun abi kupon yapmaktaki basarýn burda da devam etsinLOLLOL
GentLemaN  da güzel kupon yapar
Yukarı Dön
JoNeST Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı JoNeST Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09-05-2006 Saat 06:37
Yeni gelen arkadaþlar sizlerde aramýza hoþ geldiniz.. Paylaþýmlarýnýzý bekleriz. Güzel hoþ vakit geçirmek dileðiyle.. Thumbs Up 
Yukarı Dön
B_E_N Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı B_E_N Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-06-2006 Saat 21:57
merhaba arkadaþlar... aranýza biraz geç katýldým ama burdayým sizlerle birlikte...siteyi hazýrlayan arkadaþlara teþekkür ederim... kolay gelsin  iyi çalýþmalar...Clap
Kristalin Bedelini Göze Almayan Onunla OYNAMASIN!!!
Yukarı Dön
GOLDMAN Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı GOLDMAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-06-2006 Saat 23:11
aramýza hosgeldin B_E_N   bosver gec olsun ama güç olmasýn
Yukarı Dön
karambol Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı karambol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-09-2006 Saat 00:50
past eternity tebrik ederim güzel bi forum sitesi olmuþ hayýrlý olsun ben karambolden taha(Mad)tebrik ederim
Yukarı Dön
Hawk Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-09-2006 Saat 00:52
Orjinalini yazan: karambol karambol Yazdı:

past eternity tebrik ederim güzel bi forum sitesi olmuþ hayýrlý olsun ben karambolden taha(Mad)tebrik ederim

saol dostum desteklerinize ihtiyacýmýz var.Sitemizi geliþtirmek için çok uðraþýyoruz
Yukarı Dön
GOLDMAN Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı GOLDMAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24-09-2006 Saat 00:53
karambol hoþgeldin sitemize
Yukarı Dön
mercanefe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı mercanefe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-10-2006 Saat 08:50
sitenizin hayýrlý olmasýný dilerim inþallah büyük bir bilgi birikimi olur
Yukarı Dön
biyolog34 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı biyolog34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-10-2006 Saat 11:38
slmlar, site gerçektende güzel olmuþ, tebrikler, hayýrlý olsun...
Öyle bir söz söyle ki sözünden ibret alsýnlar... Söz bilmezsen sükut et ki, seni adam sansýnlar...
Yukarı Dön
Hawk Açılır Kutu Gör
Kýdemli Üye
Kýdemli Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Hawk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-10-2006 Saat 18:14
 mercaefe ve biyolog34 arkadaþlarým, sizleride aramýzda görmekten mutluluk duyduðumu belirtmek isterim.
Yukarı Dön
savage_team Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı savage_team Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-01-2008 Saat 00:36
Orjinalini yazan: forum kralý forum kralý Yazdı:

slm millet iyi çalýþma admin ve mod arkadaþlara baþarýlar dilerim

Tþk kardeþ inþ daha güzellerini yapýcazSmile
Yukarı Dön
savage_team Açılır Kutu Gör
Daimi Üye
Daimi Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı savage_team Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-01-2008 Saat 00:41
bütün yeni üye olan arkadaslara basarýlar dileriz
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0.191 Saniyede Yüklendi.