Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Forum > Forumlarla İlgili Duyurular/Sorularınız/Sorunlarınız
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

TANIŞMA FASLI

Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hawk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20-03-2006 at 03:42
Originally posted by se_demir se_demir wrote:

Selamlar herkesin üzerine olsun. Forum'unuza yeni üye oldum. Daha önce birçok forumu gezdim ve elimden geldiğince paylaşımda bulundum ama zaman geçtikçe gördümki gitgide bilgi paylaşımından uzaklaşılıp adltlaşıyo ve lakayıt bir düzeye erişiyo açıkcası bu durumda beni forumlardan bayağı bir soğuttu. Siteniz oldukça yeni böyle bir olayın olmayacağını umut ediyorum...HERKESE HAYIRLI OLSUN ve YÖNETİCİ ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM......
Sitemiz için düşünceleriniz çok hoşumuza gitti ve bu cevabı vermek zorunda hissettim kendimi.Sitemizde  kesinlikle adlt olmayacaktır.İlginiz için tekrar teşekkur ederiz

Edited by turbo - 20-03-2006 at 03:44
Back to Top
hayal@ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hayal@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22-03-2006 at 06:38
hayırlı olsun abi kupon yapmaktaki basarın burda da devam etsinLOLLOL
Back to Top
GOLDMAN View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOLDMAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22-03-2006 at 19:30
aramıza hoşgeldin
Back to Top
se_demir View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote se_demir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27-03-2006 at 04:17
Originally posted by hayal@ hayal@ wrote:

hayırlı olsun abi kupon yapmaktaki basarın burda da devam etsinLOLLOL
GentLemaN  da güzel kupon yapar
Back to Top
JoNeST View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JoNeST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-05-2006 at 06:37
Yeni gelen arkadaşlar sizlerde aramıza hoş geldiniz.. Paylaşımlarınızı bekleriz. Güzel hoş vakit geçirmek dileğiyle.. Thumbs Up 
Back to Top
B_E_N View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote B_E_N Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19-06-2006 at 21:57
merhaba arkadaşlar... aranıza biraz geç katıldım ama burdayım sizlerle birlikte...siteyi hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederim... kolay gelsin  iyi çalışmalar...Clap
Kristalin Bedelini Göze Almayan Onunla OYNAMASIN!!!
Back to Top
GOLDMAN View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOLDMAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19-06-2006 at 23:11
aramıza hosgeldin B_E_N   bosver gec olsun ama güç olmasın
Back to Top
karambol View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karambol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24-09-2006 at 00:50
past eternity tebrik ederim güzel bi forum sitesi olmuş hayırlı olsun ben karambolden taha(Mad)tebrik ederim
Back to Top
Hawk View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hawk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24-09-2006 at 00:52
Originally posted by karambol karambol wrote:

past eternity tebrik ederim güzel bi forum sitesi olmuş hayırlı olsun ben karambolden taha(Mad)tebrik ederim

saol dostum desteklerinize ihtiyacımız var.Sitemizi geliştirmek için çok uğraşıyoruz
Back to Top
GOLDMAN View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOLDMAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24-09-2006 at 00:53
karambol hoşgeldin sitemize
Back to Top
mercanefe View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mercanefe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15-10-2006 at 08:50
sitenizin hayırlı olmasını dilerim inşallah büyük bir bilgi birikimi olur
Back to Top
biyolog34 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biyolog34 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15-10-2006 at 11:38
slmlar, site gerçektende güzel olmuş, tebrikler, hayırlı olsun...
Öyle bir söz söyle ki sözünden ibret alsınlar... Söz bilmezsen sükut et ki, seni adam sansınlar...
Back to Top
Hawk View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hawk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15-10-2006 at 18:14
 mercaefe ve biyolog34 arkadaşlarım, sizleride aramızda görmekten mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.
Back to Top
savage_team View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote savage_team Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26-01-2008 at 00:36
Originally posted by forum kralı forum kralı wrote:

slm millet iyi çalışma admin ve mod arkadaşlara başarılar dilerim

Tşk kardeş inş daha güzellerini yapıcazSmile
Back to Top
savage_team View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote savage_team Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26-01-2008 at 00:41
bütün yeni üye olan arkadaslara basarılar dileriz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.953 seconds.