Bilginin Adresi Homepage
Forum Home Forum Home > Forum > Forumlarla İlgili Duyurular/Sorularınız/Sorunlarınız
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

REKLAM ALANI

El dokuma Konya Kilim, Kayseri Kilim, Antik Milas Halı, Antik Yörük Kilim, Hint Kilim

Konya Kilimleri Kayseri Kimleri Yörük İran ve Antika Kilimler Hint Kilimleri

Yeni ve 2. El İnşaat Yapı Malzemeleri

Masa iskele, Beton Paspayı, Kalıpaltı iskele, Güvenlikli iskele

Fayer İnşaat Ergenekon İnşaat

TANIŞMA FASLI

Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hawk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: TANIŞMA FASLI
    Posted: 08-03-2006 at 00:48

Arkadaşlar ben bir çok forum sitesinde turbo25  _turbo_  nickleri ile çeşitli yazılar yazıyordum.Herkesin özgürce ama ahlaki değerlerimiz düşünerek den yazılarını yazabilecekleri,görüşlerini bildirebilecekleri bir forum sitesi yapmaya arkadaşım kral ile verdim.İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.Sizlerinde sitemize vereceği destekten memnunluk duyacağımı bildiririm.Herkese iyi paylaşımlar dilerim.

bilgineferi.com  ailesi adına

Past Eternity

Edited by kral - 09-08-2008 at 22:54
Back to Top
JoNeST View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JoNeST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-03-2006 at 01:08
Hadi bakalım güzel bir forum sitesi olmuş,ellerinize sağlık. En kısa zamanda istenilen düzeye ulaşılacağından hiç şüphem yok. Herkese hayırlı uğurlu olsun.. İyi paylaşımlar..  

Edited by JoNeST - 08-03-2006 at 01:08
Back to Top
kral View Drop Down
Administrator
Administrator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-03-2006 at 04:42
Teşekkürler en kısa zamanda istediğimiz düzeye ekip çalışmalarıyla ulaşacağımıza inanıyorum
Back to Top
kurukafa View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kurukafa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-03-2006 at 05:07
sitenizin hayırlı olmasını dilerim inşallah başarılı olursunuz
Back to Top
kural View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kural Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08-03-2006 at 19:28
hayırlı olsun
Back to Top
exorcise View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exorcise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-03-2006 at 03:05
siteniz hayırlı olsun insallah en kısa zamanda istediginiz duzeye cıkarsınıs biras inceledm baya hos seler war  bu bilgilerin dewamını beklıyos
Back to Top
sanalmuhendis View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanalmuhendis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-03-2006 at 09:37
isabetli  bir   domain ismi  olmuş   gerçekten ...    üye  olan  herkes  yani bizler  elimizden gelen paylaşımları  esirgemezsek  zannımca  kısa  zamanda  adının  hakkını  verip   danışılacak bir kaynak  olacaktır...

yapanların  ellerine  sağlık  ...  düzeyli ve saygın bir  tartışma platformu olması   temennisiyle

Back to Top
GOLDMAN View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOLDMAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09-03-2006 at 20:45
bilgiler paylaştıkça çoğalır hep beraber el ele sitemizi yükseltmek dileğiyle
Back to Top
forum kralı View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye
ee

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote forum kralı Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10-03-2006 at 22:40

slm millet iyi çalışma admin ve mod arkadaşlara başarılar dilerim

Back to Top
kral View Drop Down
Administrator
Administrator

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-03-2006 at 00:08
Teşkkürler form kralı
<font color=RED>“Bilginin elde edilmesi... bizi iyiye ulaştıracaktır.”[/COLOR]

Back to Top
Mareşal_87 View Drop Down
Moderator
Moderator
Av,Avcılık ve Silahlar Bölümü Patronu

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mareşal_87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11-03-2006 at 21:35

Originally posted by sanalmuhendis sanalmuhendis wrote:

isabetli  bir   domain ismi  olmuş   gerçekten ...    üye  olan  herkes  yani bizler  elimizden gelen paylaşımları  esirgemezsek  zannımca  kısa  zamanda  adının  hakkını  verip   danışılacak bir kaynak  olacaktır...

yapanların  ellerine  sağlık  ...  düzeyli ve saygın bir  tartışma platformu olması   temennisiyle

sanl mühendise katılıyorum

Back to Top
GentLemaN View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GentLemaN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12-03-2006 at 18:59

hadi kolları sıvayalım herkes 1 arkadasını cagırsa olay biter :

bu arada mp3 divx bolumlerı acılacaktır sanırım.ve tabıkı elınızdekı 2.el mallar..onun ısmıde BİT PAZARI olabılır..saygılar

EMEGE SAYGIYI UNUTMAYALIM BİR TESEKKURU COK GÖRMEYELİM..UNUTMAYINKI UFACIK BİR TEŞEKKÜR BİZİM AZMİMİZİ ARTTIRCAK DAHA ÇOK PAYLAŞIMI SAGLIYACAKTIR..
Back to Top
specTRe52 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote specTRe52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13-03-2006 at 22:48
sevgili arkadaşlar bu sitenin adını unutmadığım sürece artık bende BAŞKAN'ınız olarak aranızdayım. site vatana ve millete hayırlı uğurlu olsun...
specTRe
Back to Top
JoNeST View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JoNeST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17-03-2006 at 05:29
Originally posted by forum kralı forum kralı wrote:

slm millet iyi çalışma admin ve mod arkadaşlara başarılar dilerim

Teşekkürler forum kralı..
Yeni gelen arkadaşlar sizlerde hoş geldiniz.. Thumbs Up
Back to Top
se_demir View Drop Down
Daimi Üye
Daimi Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote se_demir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20-03-2006 at 03:08
Selamlar herkesin üzerine olsun. Forum'unuza yeni üye oldum. Daha önce birçok forumu gezdim ve elimden geldiğince paylaşımda bulundum ama zaman geçtikçe gördümki gitgide bilgi paylaşımından uzaklaşılıp adltlaşıyo ve lakayıt bir düzeye erişiyo açıkcası bu durumda beni forumlardan bayağı bir soğuttu. Siteniz oldukça yeni böyle bir olayın olmayacağını umut ediyorum...HERKESE HAYIRLI OLSUN ve YÖNETİCİ ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM......
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

This page was generated in 0.898 seconds.